Finał powiatowy ID i IMS w piłce nożnej dziewcząt. Linki po prawej stronie.

niedziela, 28 września 2014

Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady Młodzieży w kolarstwie górskim, Tarnów 05.10.2014 r.

W dniu 05.10.2014 r.(niedziela) na tarnowskim rynku odbędą się mistrzostwa powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady Młodzieży w kolarstwie górskim.
Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału ! Przewidziane atrakcyjne nagrody !!!

Harmonogram zawodów:

9.00 - 10.00 - zapisy

10.00 - rozpoczęcie zawodów

Organizator:

Marcin Bialik
tel. 605 070 170

czwartek, 25 września 2014

Finał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w indywidualnej lidze lekkoatletycznej, Tarnów 25.09.2014 r.



Wyniki Finału Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej, TOSiR Mościce, dnia 23 września 2014 roku.
100 m - startowało 32 zawodniczek i 37 zawodników.                                           
lp
Nazwisko, imię
szkoła
wynik
lp
Nazwisko, imię
szkoła
wynik
1.
Grzenia Weronika
Tuchów
14,13 s
1.
Ojczyk Wojciech
Zakliczyn
12,24 s
2.
Hynek Ola
Wojnicz
14,39s
2.
Szot Kacper
Wola Rzędzińska
12,36 s
3.
Sosnowska Wiktoria
Tuchów
14,46 s
3.
Golonka Piotr
Pleśna
12,80 s
4.
Jankosz Anna
Zakliczyn
14,58 s
4.
Kita Tomasz
Radłów
12,81 s
5.
Klimek Monika
Wojnicz
14,81 s
5.
Bachara Arek
Wojnicz
12,92 s
6.
Jeleń Izabela
Tuchów
14,97 s
6.
Kiełbasa Kamil
Jastrzębia
12,95 s
7.
Biskup Kinga
Jastrzębia
15,04 s
7.
Kuklewicz Dawid
Radłów
13,05 s
8.
Noga Gabriela
Wojnicz
15,11 s
8.
Tokarz Krystian
Jastrzębia
13,13 s
9.
Wojtar Klaudia
Radłów
15,30 s
8.
Beryt Jakub
Radłów
13,13 s
10.
Kinstler Gabriela
Zbylitowska Góra
15,37 s
10.
Bieniaś Adam
Wojnicz
13,16 s
11.
Mruk Klaudia
Radłów
15,43 s
11.
Tabiś Maciej
Ciężkowice
13,37 s
12.
Starzyk Julia
Tuchów
15,51 s
12.
Starzyk Michał
Tuchów
13,44 s
13.
Grzyb Weronika
Jastrzębia
15,54 s
13.
Płowiecki Norbert
Tuchów
13, 45 s
14.
Burnat Agnieszka
Pleśna
15,56 s
14.
Rodak Adrian
Radłów
13,46 s
15.
Swoboda Joanna
Zbylitowska Góra
15,70 s
15.
Magiera Krystian
Zakliczyn
13,51 s

300 m startowało 26 zawodniczek i 26 zawodników.                                           
lp
Nazwisko, imię
szkoła
wynik
lp
Nazwisko, imię
szkoła
wynik
1.
Biskup Kinga
Jastrzębia
48,94 s
1.
Szot Kacper
Wola Rzędzińska
41,97 s
2.
Węgrzyn Joanna
Wojnicz
49,22 s
2.
Gurgul Przemek
Wojnicz
43,01 s
3.
Majcher Weronika
Ciężkowice
50,38 s
3.
Burnóg Kamil
Wielka Wieś
43,05 s
4.
Krawczyk Kornelia
Wojnicz
50,84 s
4.
Brach Przemek
Pleśna
43,11 s
5.
Smoleńska Aneta
Ciężkowice
51,14 s
5.
Kwaśny Dawid
Ciężkowice
43,59 s
6.
Wantuch Angelika
Tuchów
51,26 s
6.
Wolak Kamil
Zakliczyn
43,76 s
7.
Mruk Klaudia
Radłów
51,27 s
7.
Bieryt Jakub
Radłów
43,93 s
8.
Łątka Daria
Pleśna
51,41 s
8.
Gancarz Bartek
Wola Rzędzińska
43,94 s
8.
Majcher Martyna
Ciężkowice
51,41 s
8.
Hołda Łukasz
Zakliczyn
43,94 s
10.
Mordyl Natalia
Wola Rzędzińska
52,15 s
10.
Kargul Dawid
Wojnicz
43,97 s
11.
Gut Anna
Tuchów
52,27 s
11.
Kiełbasa Kamil
Jastrzębia
44,00 s
12.
Drwal Sara
Pleśna
53,46 s
12.
Iwaniec Patryk
Pleśna
44,60 s
13.
Trytek Kornelia
Pleśna
53,58 s
13.
Brożek Sebastian
Wola Rzędzińska
44,75 s
14.
Sikoń Ada
Zakliczyn
54,32 s
14.
Kuczek Jakub
Radłów
45,03 s
15.
Grzyb Weronika
Jastrzębia
54,71 s
15.
Gurgul Kamil
Wojnicz
45,09 s



600 m – startowało 24 zawodniczek                                            1000 m. - startowało 28 zawodników  
lp
Nazwisko, imię
szkoła
wynik
lp
Nazwisko, imię
szkoła
wynik
1.
Nowak Jowita
Wojnicz
1:51,37 s
1.
Cierniak Jakub
Wojnicz
2:59,91 s
2.
Gryl Gabriela
Wojnicz
1:55,82 s
2.
Batko Bartłomiej
Wielka Wieś
3:02,34 s
3.
Biedroń Sandra
Wojnicz
1:56,22 s
3.
Połeć Adrian
Zbylitowska G.
3:06,37 s
4.
Lampa Irena
Jastrzębia
1:56,56 s
4.
Mirek Arek
Wojnicz
3: 06,52 s
5.
Sawczak Klaudia
Pleśna
1:58,32 s
5.
Baran Filip
Wojnicz
3:13,77 s
6.
Jurek Martyna
Radłów
1:59,61 s
6.
Kloc Patryk
Ciężkowice
3:16,03 s
7.
Chudzikiewicz Nat.
Wola Rzędzińska
2:01,04 s
7.
Dudek Nikodem
Zakliczyn
3:19,72 s
8.
Hudyka Laura
Tuchów
2:01,46 s
8.
Mikoś Arek
Tuchów
3:20,42 s
9.
Hołda Ewelina
Jastrzębia
2:04,29 s
9.
Początko Eryk
Wola Rzędzińska
3:22,28 s
10.
Przeklasa Anna
Wielka Wieś
2:07,21 s
10.
Ropski Mateusz
Pleśna
3:23,20 s
11.
Kawa Dominika
Zbylitowska Góra
2:08,59 s
11.
Starostka Domin
Pleśna
3:23,98 s
12.
Wojtanowska Karolina
Tuchów
2:08,84 s
12.
Chodak Michał
Zbylitowska Góra
3:25,57 s
13.
Kuropatwa Magdalena
Ciężkowice
2:09,89 s
13.
Siwak Łukasz
Tuchów
3:30,39 s
14.
Krawczuk Kinga
Jastrzębia
2:10,10 s
14.
Steczyński Bartek
Jastrzębia
3:32,64 s
15.
Brończyk Justyna
Zbylitowska Góra
2:10,63 s
15.
Kiełbasa Krystian
Jastrzębia
3:33,26 s

                                                    Skok w dal – startowało 31 zawodniczek i 37 zawodników  
lp
Nazwisko, imię
szkoła
wynik
lp
Nazwisko, imię
szkoła
wynik
1.
Klimek Monika
Wojnicz
4,29 m
1.
Ojczyk Wojciech
Zakliczyn
5,58 m
2.
Stano Klaudia
Wola Rzędzińska
4,12 m
2.
Okaz Bartek
Tuchów
5,06 m
3.
Migdał Klaudia
Wojnicz
3,88 m
3.
Tworkiewicz Robert
Wojnicz
5,05 m
4.
Kiełbasa Ewelina
Ciężkowice
3,81 m
4.
Wolak Kamil
Zakliczyn
4,86 m
5.
Spinda Iza
Radłów
3,76 m
5.
Klimek Tomasz
Zborowice
4,75 m
6.
Markowicz Karolina
Tuchów
3,73 m
6.
Zięcina Sebastian
Jastrzębia
4,72 m
7.
Zaczukiewicz Aga
Ciężkowice
3,68 m
7.
Golonka Piotr
Pleśna
4,70 m
8.
Karaś Klaudia
Wojnicz
3,65 m
8.
Tokarz Krystian
Jastrzębia
4,66 m
9.
Sikoń Adrianna
Zakliczyn
3,63 m
8.
Bania Dawid
Wola Rzędzińska
4,66 m
10.
Sarad Natalia
Zbylitowska Góra
3,58 m
10.
Iwaniec Patryk
Pleśna
4,63 m
11.
Jankosz Anna
Zakliczyn
3,56 m
11.
Biskup Piotr
Wola Rzędzińska
4,58 m
12.
Wzorek Ola
Zakliczyn
3,48 m
12.
Poręba Mateusz
Tuchów
4,55 m
13.
Karecka Laura
Zakliczyn
3,45 m
13.
Kwaśny Dawid
Ciężkowice
4,53 m
14.
Drwal Sara
Pleśna
3,44 m
14.
Kuczek Jakub
Radłów
4,52 m
15.
Mazgaj Kinga
Wielka Wieś
3,43 m
15.
Rosiek Sławomir
Zborowice
4,50 m