Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

wtorek, 31 maja 2022

Finały powiatowe Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w trójboju, czwórboju i drużynowej lidze lekkoatletycznej, Tarnów 31.05.2022r.

 

Klasyfikacja końcowa: trójbój lekkoatletyczny dziewczęta

1. Ciężkowice - 569 pkt

2. Zakliczyn - 553 pkt

3. SP nr 2 Wola Rzędzińska - 502 pkt

4. Siemiechów - 449 pkt

Wyniki szczegółowe - link

Klasyfikacja końcowa: trójbój lekkoatletyczny chłopcy

1. Bogoniowice - 518 pkt

2. Gromnik - 514 pkt

3. Tuchów - 483 pkt

4. Zakliczyn - 457 pkt

5. SP nr 2 Wola Rzędzińska - 281 pkt

Wyniki szczegółowe - link

Klasyfikacja końcowa: czwórbój lekkoatletyczny dziewczęta

1. Zakliczyn - 862 pkt

2. SP nr 2 Wola Rzędzińska - 816 pkt

3. Siemiechów - 811 pkt

4. Pleśna - 724 pkt

5. Łopoń - 707 pkt

6. Bogoniowice - 695 pkt

Wyniki szczegółowe: link

Klasyfikacja końcowa: czwórbój lekkoatletyczny chłopcy

1. Tuchów - 858 pkt

2. Siemiechów - 803 pkt

3. Ciężkowice - 797 pkt

4. SP nr 2  Wola Rzędzińska - 650 pkt

5. Zakliczyn - 639 pkt

6. Rzuchowa - 492 pkt

Wyniki szczegółowe: link

Klasyfikacja końcowa: drużynowa liga lekkoatletyczna dziewczęta

1. Tuchów - 594 pkt

2. Ciężkowice - 499 pkt

3. Zakliczyn - 461 pkt

4. Pleśna - 457 pkt

Wyniki szczegółowe - link

Klasyfikacja końcowa: drużynowa liga lekkoatletyczna chłopcy

1. Ciężkowice - 890 pkt

2. Pleśna - 745 pkt

3. Zakliczyn - 727 pkt

4. Tuchów - 684 pkt

Wyniki szczegółowe - link

poniedziałek, 30 maja 2022

Finały powiatowe Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, Mikołajowice 30.05.2022r.

Igrzyska Dzieci SP Koszyce Wielkie-SP Zakliczyn 4:1 SP Lisia Góra-SP Gromnik 1:1 SP Koszyce Wielkie-SP Lisia Góra 6:1 SP Zakliczyn-SP Gromnik 4:0 SP Koszyce Wielkie-SP Gromnik 1:0 SP Lisia Góra-SP Zakliczyn 2:10

Końcowa tabela 1. SP Koszyce Wielkie 2. SP Zakliczyn 3. SP Gromnik 4. SP Lisia Góra

Igrzyska Młodzieży Szkolnej SP Zakliczyn-SP Żabno 1:3 SP Wierzchosławice-SP Tuchów 2:0 SP Zakliczyn-SP Wierzchoslawice 3:3 SP Tuchów-SP Żabno 0:4 SP Wierzchosławice-SP Żabno 0:1 SP Tuchów-SP Zakliczyn 0:7 Końcowa klasyfikacja: 1. SP Żabno 2. SP Zakliczyn 3. SP Wierzchosławice 4. SP Tuchów


 

środa, 25 maja 2022

Finały powiatowe w lekkiej atletyce, Tarnów 31.05.2022r.

Termin: 31.05.2022r.

Miejsce: Stadion lekkoatletyczny, Tarnów ul. Piłsudskiego 

Rodzaj zawodów: Finał powiatowy ID w trójboju la dziewcząt i chłopców

                              Finał powiatowy ID w czwórboju la dziewcząt i chłopców

                              Finał powiatowy IMS w drużynowej lidze la dziewcząt i chłopców

Nagrody: Najlepsze cztery drużyny w każdym finale, zarówno dziewczęta jak i chłopcy otrzymają puchary. Ponadto startujący z drużyn, które zajmą miejsca 1- 3 zostaną udekorowani pamiątkowymi medalami.

Harmonogram:

8.30 - przyjazd drużyn, zgłoszenia

9.00 - 12.30 - przebieg zawodów

12.30 - 13.00 klasyfikacja drużyn, dekoracje

13.00 - zakończenie zawodów

Z przyczyn organizacyjnych wszystkie rozgrywki będą się odbywać równolegle, począwszy od konkurencji technicznych i biegu na 60 i 100 m. Kolejno rozgrywane będą: bieg na 300 m, biegi długie oraz sztafety 4x100m.

Aby ułatwić organizację zawodów prosimy opiekunów o pobranie gotowych list do trójboju, czwórboju i drużynowej ligi la, wpisanie nazwy szkoły i listy uczniów. Linki poniżej:

Protokół - trójbój lekkoatletyczny

Protokół - czwórbój lekkoatletyczny

Protokół - drużynowa liga lekkoatletyczna

Trójbój lekkoatletyczny - konkurencje

  • rzut piłeczką palantową
  • skok w dal
  • bieg na 60 m

Czwórbój lekkoatletyczny - konkurencje

  • rzut piłeczką palantową
  • skok w dal
  • bieg na 60 m
  • bieg długi (dla dziewcząt 600 m, dla chłopców 1000 m)
Drużynowa liga lekkoatletyczna - konkurencje
  • skok w dal
  • pchnięcie kulą
  • bieg na 100 m
  • bieg na 300 m
  • bieg długi (dla dziewcząt 600 m, dla chłopców 1000 m)
  • sztafeta 4x100 m

Zawody rejonowe w piłce nożnej chłopców.

 

Tarnów, dnia 24.05.2022r.

 

 

                                                                      Powiatowi Organizatorzy Sportu

                                                                      Rejonu Tarnów

                                                                     

 

           Małopolski Szkolny Związek Sportowy – rejon Tarnów uprzejmie informuje, że

rejonowe zawody w ramach ID i  IMS w piłce nożnej chłopców  odbędą się w następujących terminach i godzinach:

 

 

02.06.2022r.  czwartek   piłka nożna chłopców Igrzyska Dzieci  chłopców

 

                         8,45 – 9.00     zgłoszenia losowanie kolejności gier chłopcy

                         9.00                rozpoczęcie gier chłopcy

 

02.06.2022r.  czwartek   piłka nożna chłopców Igrzyska Młodzieży Szkolnej  chłopców

 

                         10,45 – 11.00     zgłoszenia losowanie kolejności gier chłopcy

                         11.00                rozpoczęcie gier chłopcy

 

 

 

Boisko ze sztuczną murawą TOSiR Tarnów ul. Wojska Polskiego 14

 

 

 

 

Zgłoszenia imienne do wszystkich zawodów rejonowych obowiązkowo przez system SRS

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                  Rejonowy Organizator Sportu

 

                                                                                                           Marek Małek

 

piątek, 20 maja 2022

Finał powiatowy Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt, Mikołajowice 20.05.2022r.


 Igrzyska Dzieci

20.05.2022 r. Mikołajowice Grupa A 1. SP Biadoliny Radłowskie 6pkt 9-0 2. SP Zakliczyn 3pkt 3-4 3. SP Pleśna 0pkt 0-8 SP Zakliczyn – SP Pleśna 3:0 SP Pleśna – SP Biadoliny Radłowskie 0:5 SP Biadoliny Radłowskie – SP Zakliczyn 4:0 Grupa B 1. SP Lisia Góra 6pkt 9-0 2. SP Wierzchosławice 3pkt 3-5 3. SP Szerzyny 0pkt SP Szerzyny – SP Lisia Góra 0:5 SP Lisia Góra – SP Wierzchosławice 4:0 SP Wierzchosławice – SP Szerzyny 3:1 Faza finałowa (z zaliczeniem meczu z grupy) 1. SP Biadoliny Radłowskie 9pkt 8-1 2. SP Zakliczyn 4pkt 7-9 3. SP Lisia Góra 3 pkt 8-7 4. SP Wierzchosławice 1 pkt 2-8 SP Biadoliny Radłowskie – SP Wierzchosławice 2:0 SP Lisia Góra – SP Zakliczyn 3:5 SP Zakliczyn – SP Wierzchosławice 2:2 SP Lisia Góra – SP Biadoliny Radłowskie 1:2 Klasyfikacja końcowa I miejsce – SP Biadoliny Radłowskie II miejsce – SP Zakliczyn III miejsce – SP Lisia Góra IV miejsce – SP Wierzchosławice V miejsce – SP Szerzyny, SP Pleśna Igrzyska Młodzieży Szkolnej Grupa A 1. SP Stare Żukowice 7pkt 6-0 2. SP Wietrzychowice 6pkt 6-1 3. SP Czermna 4pkt 4-1 4. SP Wierzchosławice 0pkt 0-14 SP Stare Żukowice – SP Wierzchosławice 5:0 SP Wietrzychowice – SP Czermna 1:0 SP Czermna – SP Wierzchosławice 4:0 SP Stare Żukowice – SP Wietrzychowice 1:0 SP Wietrzychowice – SP Wierzchosławice 5:0 SP Stare Żukowice – SP Czermna 0:0 Grupa B 1. SP Biadoliny Radłowskie 6pkt 11-1 2. SP Zakliczyn 3 pkt 10-4 3. SP Plesna 0pkt 1-17 SP Pleśna – SP Zakliczyn 1:9 SP Zakliczyn – SP Biadoliny Radłowskie 1:3 SP Biadoliny Radłowskie – SP Pleśna 8:0 Faza finałowa (z zaliczeniem meczu z grupy) 1. SP Biadoliny Radłowskie 7 pkt 6-2 2. SP Stare Żukowice 7 pkt 5-1 3. SP Zakliczyn 3 pkt 3-6 4. SP Wietrzychowice 0 0-5 SP Biadoliny Radłowskie – SP Wietrzychowice 2:0 SP Zakliczyn – SP Stare Żukowice 0:3 SP Zakliczyn – SP Wietrzychowice 2:0 SP Biadoliny Radłowskie – SP Stare Żukowice 1:1 Klasyfikacja końcowa: I miejsce - SP Biadoliny Radłowskie II miejsce - SP Stare Żukowice III miejsce - SP Zakliczyn IV miejsce – SP Wietrzychowice V miejsce – SP Pleśna, SP Czermna VII miejsce – SP Wierzchosławice

środa, 18 maja 2022

Finały powiatowe ID i IMS w piłce nożnej oraz lekkiej atletyce.

Finały powiatowe Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

 w piłce nożnej odbędą się w Mikołajowicach w dniu 30.05.2022r.


Finały powiatowe w trójboju, czwórboju i drużynowej lidze 

lekkoatletycznej odbędą się w dniu 31.05.2022r. na stadionie lekkoatletycznym

w Tarnowie przy ul. Piłsudskiego

Więcej szczegółów wkrótce.

Półfinał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, Koszyce Wielkie 18.05.2022r.


 Klasyfikacja końcowa:

1. Żabno - awans

1. Wierzchosławice - awans

3. Koszyce Wielkie

3. Zaczarnie

5. Skrzyszów

5. Wojnicz

7. Radłów

7. Wietrzychowice

Półfinał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, Ciężkowice 18.05.2022r.



PROTOKÓŁ IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

DYSCYPLINA: PIŁKA NOŻNA

MIEJSCE I DATA ZAWODÓW: CIĘŻKOWICE, ZBOROWICE 18.05.2022r.

 GRUPA „A”    /Ciężkowice/

1.Szkoła Podstawowa TUCHÓW
2. Szkoła Podstawowa SIEMIECHÓW
3. Szkoła Podstawowa CIĘŻKOWICE
4. Szkoła Podstawowa ZAKLICZYN

WYNIKI

1 – 4   TUCHÓW – ZAKLICZYN  1:3

2 – 3   SIEMIECHÓW – CIĘŻKOWICE  5:1

4 – 3   ZAKLICZYN – CIĘŻKOWICE  4:1

1 – 2   TUCHÓW – SIEMIECHÓW  4:3

2 – 4   SIEMIECHÓW – ZAKLICZYN  2:2

3 – 1   CIĘŻKOWICE – TUCHÓW  1:1

 KLASYFIKACJA

 

 

PUNKTY

BRAMKI

MECZ BEZP.

1.

ZAKLICZYN

7

9:4

 

2.

TUCHÓW

4

6:7

4:3

3.

SIEMIECHÓW

4

10:7

3:4

4.

CIĘŻKOWICE

1

3:10

 

 GRUPA „B”    /Zborowice/

1.Szkoła Podstawowa OLSZYNY
2. Szkoła Podstawowa CZERMNA
3. Szkoła Podstawowa PLEŚNAWYNIKI

2 – 3   CZERMNA – PLEŚNA   5:0

1 – 2   OLSZYNY – CZERMNA  0:3

3 – 1   PLEŚNA – OLSZYNY  2:0

 KLASYFIKACJA

 

 

PUNKTY

BRAMKI

1.

CZERMNA

6

8:0

2.

PLEŚNA

3

2:5

3.

OLSZYNY

0

0:5

 FAZA FINAŁOWA

 1A  ZAKLICZYN -  2B  PLEŚNA     9:2

1B  CZERMNA - 2A  TUCHÓW   0:2

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1.     1.SP ZAKLICZYN        - awans

1.SP TUCHÓW           - awans

 

3    3.SP CZERMNA
3. SP PLEŚNA

5-6 SP SIEMIECHÓW
       SP OLSZYNY

7.   SP CIĘŻKOWICE

 Gminny Organizator Imprez SZS

         w Ciężkowicach

          Krzysztof Dziuban


poniedziałek, 9 maja 2022

Finał powiatowy Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt, Mikołajowice 20.05.2022r.

 Finał powiatowy Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

w piłce nożnej dziewcząt odbędzie się w dniu 20.05.2022r. w 

Mikołajowicach. 

W zawodach wezmą udział drużyny, które zgłosiły  wcześniej 

chęć udziału

 Igrzyska Dzieci - reprezentacje z gmin:

Pleśna

Wierzchosławice

Wojnicz

Lisia Góra

Szerzyny

Zakliczyn

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - reprezentacje z gmin:

Pleśna

Wierzchosławice

Wojnicz

Lisia Góra

Szerzyny

Zakliczyn 

Ciężkowice

Wietrzychowice