Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

piątek, 16 grudnia 2016

Dziewczęta z Bogoniowic brązowymi medalistkami województwa Małopolskiego !!!

Finał województwa Małopolskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt rozgrywany był w Nowym Sączu. W hali przy ulicy Nadbrzeżnej spotkało się sześć najlepszych zespołów               w województwie: SP Kraków nr 139, SP Nowy Sącz nr 21, SP Rzeszotary, SP Jabłonka, SP Stronie, SP Bogoniowice. Po dwóch zwycięstwach, remisie i porażce o tytule  wicemistrzowskim decydowały  rzuty karne.  Niestety piłkarki z Bogoniowic zostały pokonane w stosunku 3-2,  zajmując ostatecznie trzecią lokatę.

Wyniki spotkań grupowych:

SP Bogoniowice – SP Rzeszotary          2 – 0 ( Aleksandra Cygan, Natalia Gomułka)
 
SP Bogoniowice – SP Nowy Sącz 21     0 – 2  


Wyniki spotkań finałowych:

SP Bogoniowice – SP Jabłonka        2 – 1 ( Natalia Gomułka x 2 )

SP Bogoniowice – SP Stronie           0 – 0  (karne 2-3 - Aleksandra Cygan, Natalia Gomułka )  

Skład drużyny  SP Bogoniowice:

Aleksandra Cygan (kpt. - kl. VI), Natalia Gomułka ( kl. VI), Karolina Gomułka (kl. VI), Julia Gomułka (kl.V), Julia Kania (kl. VI), Aleksandra Radzik (br- kl. V),  Magdalena Kubicz (kl. V).
Opiekun: Robert Truchan        


poniedziałek, 12 grudnia 2016

Finał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w koszykówce chłopców, Koszyce Wielkie 07.12.2016 r.

   DRUŻYNY
                                    1) Tuchów
                                    2) Wojnicz
                                    3) Zalasowa
                                    4) Zawada

                                      MECZE

                        1. Tuchów-Wojnicz     22:2
                        2. Zalasowa-Zawada   25:22
                        3.Tuchów - Zalasowa  24:38
                        4.Wojnicz-Zawada      23:30
                        5' Tuchów-Zawada      24:31
                        6. Wojnicz-Zalasowa  12:39

                               WYNIKI KOŃCOWE

                           1m. ZALASOWA         6 pkt.
                           2m. ZAWADA             5 pkt.
                           3m. TUCHÓW             4pkt
                           4m. WOJNICZ             3 pkt.

              Awans do Finału Rejonowego-Zalasawa

poniedziałek, 5 grudnia 2016

Finał rejonowy Gimnazjady Młodzieży i Licealiady Młodzieży w drużynowym tenisie stołowym.



                                                                                                                                                           Tarnów, dnia 05.12.2016r.


                                                                     
                                                                      Powiatowi Organizatorzy Sportu
                                                                      Rejonu Tarnów


           Małopolski Szkolny Związek Sportowy – rejon Tarnów  uprzejmie informuje, że rejonowe zawody w drużynowym  tenisie stołowym dziewcząt i chłopców odbędą się
w następujących terminach i godzinach:


12.12.2016r./poniedziałek/ Licealiada Młodzieży

                     8.00 –   8.15 zgłoszenia do zawodów drużynowych dziewcząt i chłopców
                     8.15 -   8.30 losowanie
                     8.30               rozpoczęcie gier

12.12.2016r./poniedziałek/ Gimnazjada

                     11.00 – 11.15 zgłoszenia do zawodów drużynowych dziewcząt i chłopców
                     11.15 -  11.30 losowanie
                     11.30              rozpoczęcie gier


 Zawody w tenisie stołowym rozegrane zostaną w hali ZSO Nr 5 w Tarnowie ul. Reymonta 30 /Szkoła Podstawowa Nr 1 i Gimnazjum Nr 1 w Tarnowie/

Obowiązują zgłoszenia wygenerowane przez SRS /system rejestracji szkól/
                                                           
Koszty organizacyjne zawodów pokrywa Małopolski Szkolny Związek Sportowy,

koszty dojazdu delegujące szkoły.


                                                                       Rejonowy Organizator Sportu MSZS

                                                                                          Marek Małek     

Półfinał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w koszykówce dziewcząt, Koszyce Wielkie 30.11.2016 r.

   DRUŻYNY
                                            1. Lisia Góra
                                            2. Wojnicz
                                            3. Niedomice
                                            4. Szynwałd
                                            5. Zawada

                                               Mecze

                               1) Lisia Góra- Wojnicz      8 : 17
                               2) Niedomice- Szynwałd  22 : 2
                               3) Lisia Góra- Zawada       2 : 33
                               4) Wojnicz-Szynwałd       28 : 10
                               5) Niedomice-Zawada      13 : 22
                               6) Lisia Góra-Szynwałd    21 : 10
                               7) Zawada- Wojnicz         20 : 8
                               8) Lisia Góra-Niedomice    0 : 27
                               9) Szynwałd - Zawada       4 : 23
                              10) Wojnicz- Niedomice    16 : 17

                                      Wyniki  końcowe

                              1m. ZAWADA            8 pkt.
                              2m. NIEDOMICE        7 pkt.
                              3m. WOJNICZ           6 pkt.
                              4m. LISIA GÓRA       5 pkt.
                              5m. Szynwałd           4 pkt.

               Awans do Finału Powiatowego-Zawada i Niedomice

niedziela, 4 grudnia 2016

Finał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w koszykówce chłopców.

Gimnazjada Młodzieży w koszykówce - chłopcy

Koszyce Wielkie - 07.12.2016 r.

III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, Wielka Wieś, 10.12.2016 r.


Serdecznie zapraszamy na III Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się dnia 10 grudnia 2016 roku (sobota) w sali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wielkiej Wsi. Będzie to również pierwsza z trzech zaplanowanych edycji turnieju w ramach Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Wojnicza. Zapowiadają się emocje na najwyższym poziomie.

ZAPRASZAMY !!!

Półfinał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w koszykówce chłopców i dziewcząt, Pleśna 29,30.11.2016 r.

Półfinał Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej
w Koszykówce Chłopców
Pleśna 29.11.2016

Wyniki:
Grupa I
  1. Ołpiny – Ciężkowice -14:0
  2. Zalasowa – Tuchów -19:15
  3. Ołpiny – Zalasowa -4:28
  4. Ciężkowice – Tuchów-5:10
  5. Ołpiny – Tuchów – 5:16
  6. Ciężkowice – Zalasowa – 5:23
Grupa II
  1. Rzuchowa – Olszyny -25:2
  2. Rzuchowa – Gromnik – 27:0
  3. Olszyny – Gromnik – 2:6

Tuchów – Rzuchowa – 15:10
Zalasowa – Gromnik – 29:8

Awans do finałów: Zalasowa, Tuchów



Półfinał Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej
w Koszykówce Dziewcząt
Pleśna 30.11.2016

Wyniki:
Grupa I
  1. Rzuchowa – Siemiechów – 4:7
  2. Zalasowa – Szerzyny – 5:4
  3. Rzuchowa – Zalasowa – 0:10
  4. Siemiechów – Szerzyny – 16:7
  5. Rzuchowa – Szerzyny – 12:6
  6. Siemiechów – Zalasowa – 12:6
Grupa II
  1. Jastrzębia – Rzepiennik B – 10:12
  2. Jastrzębia – Tuchów – 0:15
  3. Rzepiennik – Tuchów – 3:17

Siemiechów – Rzepiennik – 18:6
Tuchów – Zalasowa – 14:2


Awans do finałów: Tuchów, Siemiechów

Półfinał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w koszykówce chłopców, Koszyce Wielkie 29.11.2016 r.

    DRUŻYNY
                         
                              1. Lisia Góra
                              2. Zawada
                              3. Skrzyszów
                              4. Wojnicz
                              5. Żabno
                                   MECZE
                  1.Lisia Góra - Zawada      11 : 25
                  2.Skrzyszów - Wojnicz      6 : 27
                  3.Lisia Góra - Żabno          7 : 18
                  4.Zawada : Wojnicz          22 : 6
                  5.Skrzyszów - Żabno          4 : 27
                  6.Lisia Góra - Wojnicz        4 : 14
                  7.Żabno - Zawada               2 : 25
                  8.Lisia Góra- Skrzyszów     5 : 12
                  9.Wojnicz - Żabno             19 : 14
                 10.zawada - Skrzyszów      20 : 9
                          WYNIK KOŃCOWY
                        1m. ZAWADA           8 pkt.
                        2m. WOJNICZ           7 pkt.
                        3m. ŻABNO              6 pkt.
                        4m. SKRZYSZÓW     5 pkt.
                        5m. LISIA GÓRA       4 pkt.
                Awans do Finału Powiatowego: Zawada i Wojnicz