Finał powiatowy ID i IMS w piłce nożnej dziewcząt. Linki po prawej stronie.

poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Współzawodnictwo sportowe wkracza w decydującą fazę !!!

Zbliżamy się do końca rywalizacji sportowej szkół  w powiecie w roku  szkolnym 2015/2016. Zachęcamy do współzawodnictwa, gdyż ostateczna kolejność może jeszcze ulec zmianie !!!

Zaktualizowano punktację w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady Młodzieży:

Zapraszamy !!!

Finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców, Koszyce Wielkie 15.04.2016 r.

       UCZESTNICY

                1) Tuchów
                2) Pogórska Wola
                3) Tarnowiec
                4) Bogoniowice

                         MECZE
  1) Tuchów - Pogórska Wola                     11: 5
  2) Tarnowiec - Bogoniowice                      5: 2
  3) Tuchów - Tarnowiec                             10: 5
  4) Pogórska Wola- Bogoniowice                7: 2
  5) Tuchów - Bogoniowice                          8 : 2
  6) Pogórska Wola- Tarnowiec                    8 : 2

               WYNIK KOŃCOWY
    
     1m. Tuchów                                   6 pkt.
     2m. Pogórska Wola                       4 pkt.
     3m. Tarnowiec                               2 pkt.
     4m. Bogoniowice                           0 pkt.  

        Awans do Rejonu : Tuchów.

Finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców, Gromnik 14.04.2016 r.

Klasyfikacja końcowa:

1. Skrzyszów
2. Gromnik
3. Tuchów
4. Lisia Góra

Finał powiatowy Gimnajzady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców, Pleśna 21.04.2016 r.

Wyniki:

Pleśna – Wola Rzędzińska 7:12

Skrzyszów – Tuchów 13:10

Skrzyszów – Pleśna 16:14

Tuchów – Wola Rzędzińska 13:11

Pleśna – Tuchów 11:11

Skrzyszów – Wola Rzędzińska 13:11



Tabela końcowa:

1. Skrzyszów
2. Tuchów
3. Wola Rzędzińska
4. Pleśna

Finał powiatowy Gomnajzady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt, Skrzyszów 21.04.2016 r.

Klasyfikacja końcowa:

1. Wola Rzędzińska
2. Tuchów
3. Skrzyszów
4. Zakliczyn

wtorek, 19 kwietnia 2016

Terminy finałów powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym i drużynowej lidze la.

Tarnów, 17.05.2016 r.

Harmonogram zawodów – czwórbój la

9.30- odprawa techniczna
10.00– rozpoczęcie konkurencji indywidualnych
13.00 - dekoracja
13.15 – zakończenie zawodów


Tarnów, 19.05.2016 r.

Harmonogram zawodów Drużynowa Liga LA i Sztafety

9.30- odprawa techniczna
10.00– rozpoczęcie konkurencji indywidualnych
12.30– biegi sztafetowe:
      1. 4 x 100 m dziewcząt
      2. 4 x 100 m chłopców
      3. sztafeta szwedzka dziewcząt
      4. sztafeta szwedzka chłopców
13.00 – Dekoracja
13.15.- zakończenie zawodów.

czwartek, 14 kwietnia 2016

Finał powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych, Tarnów 13.04.2016 r.



Szkoła Podstawowa – dziewczęta


  1. Wojnicz
  2. Tuchów
  3. Siemiechów
  4. Ciężkowice
  5. Łękawica
  6. Tarnowiec
  7. Poręba Radlna
  8. Pleśna
  9. Rzuchowa
  10. Bogoniowice
  11. Gromnik


Szkoła Podstawowa – chłopcy


  1. Tuchów
  2. Brzozowa
  3. Wola Rzędzińska nr 2
  4. Poręba Radlna
  5. Siemiechów
  6. Łękawica
  7. Wojnicz
  8. Ciężkowice
  9. Pleśna
  10. Ilkowice
  11. Radłów
  12. Bogoniowice
  13. Lichwin
Gimnazjum – dziewczęta


  1. Wojnicz
  2. Pleśna
  3. Tuchów
  4. Siemiechów
  5. Tarnowiec
  6. Gromnik
  7. Zakliczyn
  8. Łęg Tarnowski
  9. Jastrzębia
  10. Ciężkowice
  11. Wola Rzędzińska
  12. Radłów
Gimnazjum – chłopcy


  1. Tuchów
  2. Pleśna
  3. Wojnicz
  4. Rzuchowa
  5. Wola Rzędzińska
  6. Gromnik
  7. Ciężkowice
  8. Radłów
  9. Łęg Tarnowski
  10. Jastrzębia
  11. Czermna
  12. Zakliczyn
  13. Tarnowiec
  14. Siemiechów



niedziela, 10 kwietnia 2016

Zawody w biegach sztafetowych odwołane i przeniesione na inny termin !!!

W związku z fatalnym stanem technicznym obiektów sportowych TOSiR spowodowanym złymi warunkami atmosferycznymi zawody powiatowe w biegach sztafetowych przeniesione na środę 13.04.2016 r.

Zawody będą przeprowadzone wg harmonogramu podanego wcześniej.

piątek, 8 kwietnia 2016

Zmiana terminów finałów powiatowych Gimnazjady Młodzieży w piłce ręcznej.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

DZIEWCZĘTA - bez zmiany

KOSZYCE WIELKIE, 15.04.2016 r.

 CHŁOPCY - bez zmiany

GROMNIK, 14.04.2016 r.




GIMNAZJADA MŁODZIEŻY

 DZIEWCZĘTA

SKRZYSZÓW, 21.04.2016 r.

 CHŁOPCY

PLEŚNA, 21.04.2016 r.

PRZYPOMINAMY O REJESTRACJI  SZKÓŁ W SYSTEMIE SRS

Finał rejonowy Gimnazjady Młodzieży w piłce ręcznej, piłce siatkowej i koszykówce.



                                                                      Powiatowi Organizatorzy Sportu
                                                                      Rejonu Tarnów
                                                                     

           Małopolski Szkolny Związek Sportowy – rejon Tarnów uprzejmie informuje, że
rejonowe zawody w ramach Gimnazjady oraz Małopolskich Dni Sportu Szkolnego odbędą się w następujących terminach i godzinach:

25.04.2016r.  poniedziałek  - piłka ręczna  /dziewczęta i chłopcy/

                       9.00 zgłoszenia losowanie kolejności gier
                       9.10            rozpoczęcie gier

Hala ZSO Nr 4 – Gimnazjum Nr 8 – Oś. Legionów Henryka Dąbrowskiego 16

26.04.2016r.  wtorek   siatkówka / dziewczęta i chłopcy/

                       10.30 zgłoszenia losowanie kolejności gier
                       10.40            rozpoczęcie gier

Hala TOSiR w Tarnowie  ul. Krupnicza 8a

28.04.2016r. czwartek – koszykówka /dziewczęta i chłopcy
                        
                       9.00 zgłoszenia losowanie kolejności gier
                       9.10            rozpoczęcie gier

Hala Sportowa  Pałacu Mlodzieży w Tarnowie ul. Gumniska 28

Obowiązują listy zgłoszeń wygenerowane przez SRS /system rejestracji szkól/


                     
                                         


                                                                                                                                            
                                                                         Rejonowy Organizator Sportu

                                                                                    Marek Małek

Finał rejonowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej.



Tarnów, dnia 08.04.2016r.


                                                                      Powiatowi Organizatorzy Sportu
                                                                      Rejonu Tarnów
                                                                     

           Małopolski Szkolny Związek Sportowy – rejon Tarnów uprzejmie informuje, że
rejonowe zawody w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbędą się w następujących terminach i godzinach:

19.04.2016r.  wtorek      / mini siatkówka  /dziewczęta/

                       9.00 zgłoszenia losowanie kolejności gier
                       9.10            rozpoczęcie gier

19.04.2016r.  wtorek       / mini siatkówka /chłopcy/

                       9.00 zgłoszenia losowanie kolejności gier
                       9.10            rozpoczęcie gier


Obowiązują listy zgłoszeń wygenerowane przez SRS /system rejestracji szkól/


                      Hala Sportowa  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Tarnowie
                      ul. Reymonta 30
                                          
  

                     


                                                                                                                                            
                                                                         Rejonowy Organizator Sportu

                                                                                    Marek Małek

czwartek, 7 kwietnia 2016

wtorek, 5 kwietnia 2016

WYJAZD NA MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SZACHACH !!!

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

11.04.2016 r.

godz. 7.00 sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowie


GIMNAZJADA MŁODZIEŻY

12.04.2016 r.

 godz. 7.00 sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowie 


PROSIMY O OSTATECZNE POTWIERDZENIE WYJAZDU DO PIĄTKU DO GODZ 12.00

DO P. PIOTRA STYCZYŃSKIEGO, nr tel. 604 897 151 

poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Półfinał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców, Pleśna 01.04.2016 r.



Półfinał Powiatowej Gimnazjady Młodzieży w Piłce ręcznej Chłopców
                                         Pleśna 01.04.2016 r
Grupa I
1.    Czermna –Ryglice              6:5
2.    Tuchów – Ciężkowice      10:5
3.    Czermna – Tuchów           5:14
4.    Ryglice – Ciężkowice        2:5
5.    Czermna – Ciężkowice     4:5
6.    Ryglice – Tuchów              6:10
Grupa II
1.    Siemiechów – Paleśnica 7:1
2.    Siemiechów – Pleśna       3:9
3.    Paleśnica – Pleśna             4:11
Tuchów – Siemiechów     11:7
Pleśna – Ciężkowice         10:7
Tabela końcowa:

1.Tuchów, Pleśna – awans
3.Siemiechów, Ciężkowice
5.Paleśnica,Czermna
7.Ryglice


Półfinał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt, Pleśna 31.03.2016 r.



Półfinał Powiatowej Gimnazjady Młodzieży w Piłce ręcznej Dziewcząt
                                            Pleśna 31.03.2016 r
Grupa I
1.    Pleśna – Gromnik              4:5
2.    Zalasowa – Tuchów          2:9
3.    Pleśna – Zalasowa            9:5
4.    Gromnik – Tuchów           0:9
5.    Pleśna – Tuchów               3:8
6.    Gromnik – Zalasowa        3:3
Grupa II
1.    Zakliczyn – Szerzyny        2:2
2.    Zakliczyn – Bruśnik           5:4
3.    Szerzyny – Bruśnik           4:3
Tuchów – Szerzyny          8:2
Zakliczyn – Gromnik         7:4
Tabela końcowa:

      1.Tuchów, Zakliczyn – awans
3.Gromnik, Szerzyny
5.Pleśna, Bruśnik
7.Zalasowa