Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

wtorek, 29 stycznia 2019

Finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców, Zalasowa 04.02.2019 r.

Finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej 
w koszykówce chłopców

Zalasowa 04.02.2019 r. - godz. 9.30

Z przykrością informujemy, że ze względu na brak środków finansowych uczestnicy otrzymają tylko dyplomy.

Finał powiatowy Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt, Nowa Jastrząbka 11.01.2019 r.



DRUŻYNY

  1. Jastrzębia
  2. Piotrkowice
  3. Niedomice
  4. Nowa Jastrząbka


Kolejność gier:

Jastrząbia – Nowa Jastrząbka       15 : 40
Piotrkowice – Niedomice             21 : 16
Nowa Jastrząbka – Niedomice     19 : 13
Jastrząbia – Piotrkowice               6 : 12
Piotrkowice – Nowa Jastrząbka    7 : 28
Niedomice – Jastrząbia                 25 : 12



Klasyfikacja końcowa:

  
1.Nowa Jastrząbka – 6 pkt. awans
2.Piotrkowice – 4 pkt. 
3.Niedomice – 2 pkt. 
4.Jastrząbia – 0 pkt.

poniedziałek, 7 stycznia 2019

Finały powiatowe Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

09.01.2019 r. - Koszyce Wielkie


Igrzyska Dzieci

11.01.2019 r. - Nowa Jastrząbka

Półfinał powiatowy Igrzysk młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt, Koszyce Wielkie 04.01.2019 r.


                              ZESPOŁY
                             1.Wojnicz
                             2. Niedomice
                             3. Lisia Góra
                             4. Koszyce Wielkie

                                      MECZE
                        1) Wojnicz-Niedomice      4:18
                        2) Lisia G.- Koszyce W.    6:49
                        3) Wojnicz : Lisia G.         16:13
                        4)  Niedomice:Koszyce W.13:42
                        5) Wojnicz:Koszyce W.      2:42
                        6) Niedomice:Lisia G.        16:6

                                 WYNIK KOŃCOWY
                                1m.Koszyce Wielkie  6 pkt.
                                2m.Niedomice           5 pkt.
                                3m,Wojnicz               4 pkt.
                                4m.Lisia Góra           3 pkt.

 Awans do Finału Powiatowego :

Koszyce Wielkie 
Niedomice

środa, 2 stycznia 2019

Finaliści Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce dziewcząt i chłopców.

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta                   Chłopcy

Nowa Jastrząbka          Turza
Niedomice                    Piotrkowice
Jastrzębia 1                   Zawada
Piotrkowice                   Zabno


Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta          Chłopcy

Pleśna                 Tuchów
Tuchów               Zalasowa
Koszyce Wielkie  Zawada
Niedomice           Niedomice

Półfinał powiatowy Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt, Koszyce Wielkie 20.12.2018 r.

DRUŻYNY

  1. Wojnicz
  2. Zawada
  3. Nowa Jastrząbka
  4. Niedomice

Kolejność gier:

Wojnicz – Zawada                        12 : 18
Nowa Jastrząbka – Niedomice     19 : 6
Wojnicz – Nowa Jastrząbka          10 : 41
Zawada – Niedomice                    2 : 19
Wojnicz – Niedomice                   4 : 10
Zawada – Nowa Jastrząbka          10 : 23

Klasyfikacja końcowa:


  1. Nowa Jastrząbka – 6 pkt. awans
  2. Niedomice – 4 pkt. awans
  3. Zawada – 2 pkt.
  4. Wojnicz – 0 pkt.

Półfinał powiatowy IMS w koszykówce chłopców i półfinał powiatowy ID w koszykówce dziewcząt, Pleśna, 12,13.12.2018 r.

SPRAWOZDANIE 
Z PÓŁFINAŁU IGRZYSK MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ  
W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW
PLEŚNA: 12.12.2018

Grupa I
Rzepiennik B – Zalasowa 6:18
Ciężkowice - Pleśna   7:20
Rzepiennik B– Ciężkowice 8:14
Zalasowa - Pleśna 12:9
Rzepiennik B – Pleśna 14:19
Zalasowa - Ciężkowice 25 :2

Grupa II

Ołupiny – Tuchów   2:24
Siemiechów – Ołupiny 16:4
Tuchów – Siemiechów 16:3


Tuchów – Pleśna  16:7
Zalasowa Siemiechów 18:6

Tabela końcowa:
 1.Tuchów - awans
 1.Zalasowa - awans
 3.Pleśna
 3.Siemiechów
 5,Ołupiny
 5.Ciężkowice
 7.Rzepiennik Biskupi

SPRAWOZDANIE 
Z PÓŁFINAŁU IGRZYSK DZIECI
W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
PLEŚNA: 13.12.2018


Grupa I
Siemiechów – Piotrkowice 2:4
Piotrkowice - Czermna   12:0
Czermna– Siemiechów 4:2

Grupa II

Zalasowa – Jastrzębia 1 2:12
Jastrzębia 1 – Pleśna     16:6
Pleśna – Zalasowa     4:2


Jastrzębia 1 – Czermna 10:2
Piotrkowice – Pleśna  9:6

Tabela końcowa:
 1.Jastrzębia 1- awans
 1.Piotrkowice - awans
 3.Pleśna
 3.Czermna
 5.Siemiechów
 5.Zalasowa