wtorek, 22 października 2013

Małopolskie podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok 2012/2103 oraz 60 - lecie SZS sportowego, Wieliczka 17.10.2013 r.

Jak co roku w uroczysty sposób odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady Młodzieży i Licealiady Młodzieży w województwie małopolskim. W tym roku dodatkową okolicznością były obchody 60 - lecia Szkolnego Związku Sportowego. Ta piękna uroczystość odbyła się w kompleksie sportowym "Miasto Solne" w Wieliczce. Nie zabrakło znamienitych gości wśród których byli: Prezes Zarządu Głównego SZS, poseł na sejm Wojciech Ziemniak, wicewojewoda małopolski Andrzej Harężlak, zastępca Dyrektora Wydziału Nadzoru Pedagogicznego Kuratorium Oświaty w Krakowie Artur Pasek, burmistrz Wieliczki Artur Kozioł, honorowy prezes MSZS w Krakowie Włodzimierz Nowak, przedstawiciele prezydenta Krakowa i marszałka województwa małopolskiego, działacze, trenerzy, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele wraz z uczniami.
Na początku uroczystości głos zabrał prezes MSZS w Krakowie Waldemar Gramek, który przypomniał historię SZS. Później przyszedł czas na medale i wyróżnienia przyznane przez Prezydenta RP, Marszałka Małopolski, Zarząd Główny SZS, Kuratorium Oświaty w Krakowie i Zarząd MSZS w Krakowie.
Wśród wyróżnionych znalazł się Prezes PSZS w Tarnowie Edward Cudek, który z rąk Prezesa Zarządu Głównego SZS w Warszawie Wojciecha Ziemniaka i Prezesa MSZS w Krakowie Waldemara Gramka odebrał okolicznościowy adres od Marszałka województwa małopolskiego Marka Sowy oraz medal 60 - lecia SZS wraz z podziękowaniem za wieloletnią pracę nad rzecz rozwoju kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.Prezes PSZS w Tarnowie Edward Cudek w towarzystwie Prezesa Zarządu Głównego SZS w Warszawie, posła na Sejm RP Wojciecha Ziemniaka.

Lista wyróżnionych ze strony MSZS w Krakowie
Lista wyróżnionych szkół ze strony MSZS w Krakowie
Galeria ze strony MSZS w KrakowieGaleria !!!