Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

środa, 20 listopada 2013

Dziewczyny z Tuchowa w finale wojewódzkim !!!

Znakomicie spisały się dziewczęta ze szkoły Podstawowej w Tuchowie, które w zawodach rejonowych nie dały szans rywalkom i awansowały do finału wojewódzkiego. Trzeba tutaj przypomnieć, że aby osiągnąć ten etap trzeba wygrać mistrzostwa gminy, półfinał powiatowy, finał powiatowy i rejonowy (międzypowiatowy), gdzie rywalami są: mistrz powiatu Brzesko, Dąbrowa Tarnowska i miasta Tarnów.

Warto zauważyć, że w tym roku szkolnym reprezentanci gminy Tuchów nie mają sobie równych w halowej piłce nożnej. Oprócz wspomnianej drużyny z Tuchowa mistrzostwo powiatu wywalczyli chłopcy ze SP w Dąbrówce Tuchowskiej. W finale rejonowym zajęli wysokie II miejsce.

Natomiast na poziomie szkół gimnazjalnych mistrzostwo powiatu wywalczyły dziewczęta i chłopcy z GP w Tuchowie. W finale rejonowym, który odbył się na hali widowiskowo-sportowej w Tuchowie obydwie drużyny wywalczyły zgodnie III miejsca.
Gratulujemy !!!