Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

piątek, 13 maja 2016

Półfinał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w piłce nożnej chłopców, Ciężkowice 11.05.2016 r.



PROTOKÓŁ Z PÓŁFINAŁU POWIATOWEJ GIMNAZJADY MŁODZIEŻY
W PIŁCE NOŻNEJ – CIĘŻKOWICE 11.05.2016r.


GRUPA A

1.      Gimnazjum Jastrzębia
2.      Gimnazjum Ryglice
3.      Gimnazjum Burzyn
4.      Gimnazjum Zakliczyn

 WYNIKI  GIER

XXXXXXX
Jastrzębia
Ryglice
Burzyn
Zakliczyn
Jastrzębia
XXXXXXX

0:1
3:2
0:1
Ryglice
1:0
XXXXXXX

1:1
1:2
Burzyn
2:3
1:1
XXXXXXX

1:1
Zakliczyn
1:0
2:1
1:1
XXXXXXX


TABELA

                                                                                                                        Punkty                    bramki                      

1.      Gimnazjum Zakliczyn                                       7                    4-2
2.      Gimnazjum  Ryglice                                          4                    3-3
3.      Gimnazjum Jastrzębia                                        3                    3-4
4.      Gimnazjum Burzyn                                            2                    4:5
       
GRUPA B

  1. Gimnazjum  Szerzyny
  2. Gimnazjum Pleśna
  3. Gimnazjum Gromnik
  4. Gimnazjum Olszyny


WYNIKI  GIER

XXXXXXX
Szerzyny
Pleśna
Gromnik
Olszyny
Szerzyny
XXXXXXX

3:0
2:3
5:0
Pleśna
0:3
XXXXXXX

2:1
2:1
Gromnik
3:2
1:2
XXXXXXX

3:1
Olszyny
0:5
1:2
1:3
XXXXXXX


TABELA

                                                                                                                        Punkty                      bramki               

1.      Gimnazjum Szerzyny                                       6                     10:3
2.      Gimnazjum Gromnik                                       6                      7:5
3.      Gimnazjum Pleśna                                           6                      4:5
4.      Gimnazjum Olszyny                                        0                      2:10

       
II RUNDA
1A Zakliczyn – 2B Gromnik  0:1
1B Szerzyny – 2A Ryglice  2:3
KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1-2 Gimnazjum Gromnik  - awans
 Gimnazjum Ryglice - awans
3-4 Gimnazjum Szerzyny
      Gimnazjum Zakliczyn                                    
5-6 Gimnazjum Jastrzębia                                           
      Gimnazjum Pleśna
7-8 Gimnazjum Burzyn
       Gimnazjum Olszyny                                    

                                                        GMINNY ORGANIZATOR SZS W CIĘZKOWICACH   
                                                                                        Krzysztof Dziuban