środa, 9 października 2019

Półfinały i finały powiatowe - sprawy organizacyjne.

W roku szkolnym 2019/2020 na poziomie Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży, za obsługę sędziowska odpowiada P. Dariusz Stańczyk (nr. tel. 604 623 720). Zwracamy się z prośbą o kontakt organizatorów zawodów na  kilka dni wcześniej z w/w osobą. W razie potrzeby prosimy również o własne propozycje lub pomoc w sprawie obsady sędziowskiej, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Naszym celem jest stworzenie bazy, z której będzie można korzystać w przyszłości.

Organizator półfinału powiatowego zgłasza fakt organizacji imprezy sportowej do P. Dariusza Stańczyka, bez konieczności kontaktu ze starostwem powiatowym.

Organizator finału powiatowego zgłasza imprezę do P. Dariusza Stańczyka, w celu zapewnienia obsady sędziowskiej oraz pisze zapotrzebowanie do starostwa powiatowego na puchary (wraz z opisami tabliczek) i medale, co najmniej na trzy dni przed organizacją zawodów. Pismo musi być opieczętowane przez  organizatora imprezy lub dyrektora szkoły i wysłane fax-em, e-mailem lub dostarczone osobiście do starostwa (pokój 306).