Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

czwartek, 28 kwietnia 2022

Finał powiatowy Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach drużynowych, Siedliska 28.04.2022r.

Klasyfikacja drużynowa:

Igrzyska Dzieci dziewczęta   - rocznik 2011 i młodsi

1. Ciężkowice

2. Zakliczyn

3. Siemiechów

4. Rzuchowa

5. Wielka Wieś

6. Wietrzychowice

Igrzyska Dzieci chłopcy - rocznik 2011 i młodsi

1. Gromnik

2. Tuchów

3. Bogoniowice

4. Zakliczyn

5. Pleśna

6. Wielka Wieś

7. Wierzchosławice

8. Wietrzychowice

Igrzyska Dzieci dziewczęta   - rocznik 2009 i 2010

1. Zakliczyn

2. Siemiechów

3. Tuchów

4. Bogoniowice

5. Pleśna

6. Łopoń

7. Wierzchosławice

8. Wietrzychowice

Igrzyska Dzieci chłopcy   - rocznik 2009 i 2010

1. Gromnik

2. Pleśna

3. Zakliczyn

4.Siekierczyna

5. Tuchów

6. Wielka Wieś

7. Wierzchosławice

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczęta   - rocznik 2007 i 2008

1. Tuchów

2. Zakliczyn

3. Wietrzychowice

4. Wojnicz

5. Rzuchowa

6. Gromnik

7. Ciężkowice

Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy   - rocznik 2007 i 2008

1. Pleśna

2. Tuchów

3. Siemiechów

4. Wielka Wieś

5. Ciężkowice

6. Zakliczyn

7. Wierzchosławice

8. Wietrzychowice

Klasyfikacja indywidualna

Igrzyska Dzieci dziewczęta   - rocznik 2011 i młodsi

1. Kloc Zuzanna  - Ciężkowice

2. Tomasik Martyna - Rzuchowa

3. Chrzanowska Małgorzata - Chojnik

4. Markowicz Anna - Zakliczyn

5. Figas Lena - Ciężkowice

6. Lorek Natalia - Ciężkowice

7. Biel Sara - Zakliczyn

8. Dziedzina Wiktoria - Ciężkowice

9. Kwiek Angelika - Siemiechów

10. Kozłowska Aleksandra - Wietrzychowice

11. Szymańska Natalia - Ciężkowice

12. Sorys Julia - Siemiechów

13. Białek Paulina - Wietrzychowice

14. Galas Milena - Ciężkowice

15. Gołąb Dorota - Wielka Wieś

16. Korzeniowska Julia - Wielka Wieś

17. Olenicz Nina - Rzuchowa

18. Szafarczyk Natalia - Zakliczyn

19. Paciorek Justyna - Siemiechów

20. Wątroba Nadia - Wielka Wieś

21. Kuraś Milena - Zakliczyn

22. Gądek Aleksandra - Siemiechów

23. Andriashurych Sofia - Zakliczyn

24. Rylewicz Maja - Zakliczyn

25. Molek Roksana - Siemiechów

26. Majerczak Lena - Wielka Wieś

27. Gut Milena - Rzuchowa

28. Korzeniowska Amelia - Siemiechów

29. Kochańska Martyna - SP Rzuchowa

30. Słowik Julita  - Zakliczyn

31. Tyburczy Izabela - Wielka Wieś

32. Ziewicz Amelia - Rzuchowa

33. Cichy Martyna - Rzuchowa

Igrzyska Dzieci chłopcy - rocznik 2011 i młodsi

1. Damian Hubert  -Gromnik

2. Wójcik Michał - Gromnik

3. Karwat Julian - Tuchów

4. Kwaśny Dawid - Gromnik

5. Majkut Antoni - Pleśna

6. Szynal Patryk - Bogoniowice

7. Nicpoń Tomasz - Tuchów

8. Truchan Tymek - Bogoniowice

9. Mazur Michał - Tuchów

10. Forys Tomasz - Zakliczyn

11. Cygan Michał - Bogoniowice

12. Malisz Adam - Zakliczyn

13. Bienias Karol - Gromnik

14. Potępa Mateusz  - Wielka Wieś

15. Wałaszek Kacper - Gromnik

16. Sutkowski Piotr - Pleśna

17. Rynczak Kacper - Tuchów

18. Szynal Kamil - Bogoniowice

19. Syrek Kacper - Bogoniowice

20. Salwa Stefan - Tuchów

21. Główczyk Radosław

22. Iwaniec Kacper - Tuchów

23. Mazela Filip - Wielka Wieś

24. Skóra Mieszko - Wierzchosławice

25. Paul Tymoteusz  - Wierzchosławice

26. Kiełbasa Aleks - Zakliczyn

27. Krzystyniak Alan - Zakliczyn

28. Wałaszek Mikołaj - Pleśna

29. Jarek Jakub - Wietrzychowice

30. Włudyka Olaf - Bogoniowice

31. Mąka Antoni - Wielka Wieś

32. Kucharzyk Szymon - Zakliczyn

33. Pietrzyk Krystian - Wierzchosławice

34. Lachor Rafał - Pleśna

35. Fortuna Bartłomiej - Wietrzychowice

36. Urban Oliwier - Wietrzychowice

37. Cierielowski Filip - Pleśna

38. Kuraś Michał - Zakliczyn

39. Gajczewski Maksymilian  - Pleśna

40. Kosoń Tomasz - Wietrzychowice

41. Pasieczny Adrian - Wierzchosławice

42. Niemiec Błażej - Wielka Wieś

43. Zieliński Eryk - Wielka Wieś

44. Wilkosz Filip  - Wietrzychowice

45. Bańbor Kamil - Wierzchosławice

46. Toboła Nikodem - Wietrzychowice

47. Pawlina Nikodem -  Wielka Wieś

48. Bogusz Jakub  - Wierzchosławice

Igrzyska Dzieci dziewczęta   - rocznik 2009 i 2010

1. Pabian Klaudia - Bogoniowice

2. Mordarska Natalia - Zakliczyn

3. Kwiek Daria - Siemiechów

4. Ryndak Wiktoria - Rzepiennik Marciszewski

5. Iwaniec Nikola - Pleśna

6. Kasprzykowska Maria - Zakliczyn

7. Wojtanowska Paulina - Tuchów

8. Gucwa Magdalena - Siemiechów

9. Osiniak Izabela - Tuchów

10. Rogóż Dominika - Wietrzychowice

11. Gala Natalia - Łopoń

12. Majerska Wiktoria - Zakliczyn

13. Urbańczyk Julia - Zakliczyn

14. Kargol Anna - Wierzchosławice

15. Sopala Emilia - Bogoniowice

16. Włudyka Gabriela - Siemiechów

17. Biedroń Kornelia - Łopoń

18. Włudyka Lena - Bogoniowice

19. Dadej Gabriela - Łopoń

20. Rzeźnik Zuzanna - Wierzchosławice

21. Wąs Julia - Zakliczyn

22. Knapik Agnieszka - Zakliczyn

23. Bakulińska Anna - Tuchów

24. Burnat Julia - Siemiechów

25. Moshkviska Yerhenka - Siemiechów

26. Krak Amelia - Pleśna

27. Adamczyk Emilia - Tuchów

28. Scieżka Maja - Pleśna

29. Pszczoła Amelia - Wietrzychowice

30. Zabawa Milena - Wierzchosławice

31. Lizak Karolina - Wietrzychowice

32. Gucwa Roksana - Tuchów

33. Tomaśko Mariola - Bogoniowice

34. Derus Blanka - Wierzchosławice

35. Kargol Anna - Wierzchosławice

36. Heil Zuzanna - Bogoniowice

37. Wątroba Karolina - Pleśna

38. Śliwa Amelia - Pleśna

39. Łazarek Karolina - Tuchów

40. Mika Roksana - Bogoniowice

41. Curyło Amelia - Wierzchosławice

42. Musiał Blanka  - Wietrzychowice

43. Gucwa Aleksandra - Siemiechów

44. Dębińska Oliwia - Wietrzychowice

45. Krzysztofiak Weronika - Łopoń

46. Habura Julita  - Wietrzychowice

47. Lasko Joanna - Łopoń

48. Kupiec Magdalena - Łopoń

49. Martyka Kornelia - Wierzchosławice

Igrzyska Dzieci chłopcy   - rocznik 2009 i 2010

1. Wiśniewski Adrian - Siekierczyna

2. Truchan Kacper - Gromnik

3. Majorek Kacper - Gromnik

4. Krasikov Stanisłav

5. Pacana Oskar - Tuchów

6. Mróż Kamil - Siekierczyna

7. Ryba Marcel - Pleśna

8. Lach Jan - Chojnik

9. Szymański Krzysztof - Pleśna 

10. Olszewski Wiktor - Zakliczyn

11. Słowik Aleks  -Zakliczyn

12. Adwent Grzegorz - Pleśna

13. Gac Wojciech - Zakliczyn

14. Witok Igor - Pleśna

15. Wiśniowski Ksawery - Gromnik

16. Gacek Bartłomiej - Wielka Wieś

17. Ryś Patryk - Tuchów

18. Gancarczyk Nikodem - Gromnik

19. Wolak Dawid - Wielka Wieś

20. Giorgio Roso - Tuchów

21. Jasiński Tomasz - Gromnik

22. Waniołek Igor - Siekierczyna

23. Zagata Wojciech - Pleśna

24. Kajmowicz Karol - Pleśna

25. Jackowski Marcel - Wierzchosławice

26. Motak Adrian - Zakliczyn

27. Szczupak Kacper - Wierzchosławice

28. Wrona Jakub  - Tuchów

29. Migoń Krystian - Gromnik

30. Sowa Norbert - Siekierczyna

31. Mazela Piotr - Wielka Wieś

32. Pawlina Jakub - Wierzchosławice

33. Mliczek Nikodem - Zakliczyn

34. Dziadowiec  Francziszek - Tuchów

35. Rabstein Maksymilian - Siekierczyna

36. Sajdak Nataniel - Tuchów

37. Wnętrzak Wiktor - Wielka Wieś

38. Król Miłosz - Wierzchosławice

39.Pawlina Makszymilian - Wielka Wieś

40. Mordawski Adam - Siekierczyna

41. Knapniewski Jeremiasz - Wielka Wieś

42. Jaros Tymoteusz - Wierzchosławice

43. Dojutrek Paweł - Wierzchosławice

Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewczęta   - rocznik 2007 i 2008

1. Patyk Oliwia - Chojnik

2. Wróbel Zuzanna  - Gromnik

3. Sosin Patrycja - Wojnicz

4. Markowicz Natalia - Zakliczyn

5. Zięcina Emilia - Zakliczyn

6. Sosin Kamila - Wojnicz

7. Kaczmarek Laura  -Rzuchowa

8. Karpiel Wiktoria - Tuchów

9. Damian Emilia - Zakliczyn

10. Adwent Paulina - Tuchów

11. Styrkowiec Anna - Tuchów

12. Smagacz Gabriela - Gromnik

13. Kmietowicz Maja - Tuchów

14. Habura Oliwia - Wietrzychowice

15. Dębińska Barbara - Wietrzychowice

16. Rak Marcelina - Wojnicz

17. Sobota Magdalena - Wietrzychowice

18. Gondek Magdalena - Zakliczyn

19. Urban Julia - Wietrzychowice

20. Kordek Roksana  - Rzuchowa

21. Zaniewicz Monika - Wojnicz

22. Miodowska Weronika - Wietrzychowice

23. Sułek Zuzanna - Wojnicz

24. Iwaniec Klaudia - Tuchów

25. Bajorek Małgorzata - Ciężkowice

26. Lisowska Nikola - Rzuchowa

27. Szybowska Julia - Ciężkowice

28. Trybulec Monika - Rzuchowa

29. Wojtaczka Nina - Ciężkowice

30. Mirek Oliwia - Gromnik

31. Drabicka Anna - Rzuchowa

32. Banaś Patrycja - Tuchów

33. Gąsior Zuzanna - Gromnik

34. Szybowska Emilia - Ciężkowice

35. Kita Oliwia - Wietrzychowice

36. Siemińska Dominika - Zakliczyn

37. Banaś Emilia - Wojnicz

38. Myrlak Maria - Zakliczyn

39. Stelmach Nikola - Rzuchowa

40. Gebert Julia  - Ciężkowice

40. Bajorek Natalia - Ciężkowice

Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopcy   - rocznik 2007 i 2008

1. Adwent Bartłomiej - Pleśna

2. Chlipała Bartłomiej - Siemiechów

3. Majcher Jakub - Wierzchosławice

4. Potępa Michał - Siemiechów

5. Zając Norbert - Pleśna

6. Krak Oliwier - Pleśna

7. Bielak Feliks - Tuchów

8. Bajorek Maciej - Tuchów

9. Niemiec Bartosz - Wielka Wieś

10. Majchrowicz Dawid - Pleśna

11. Urban Kamil - Wietrzychowice

12. Mróz Kamil - Zakliczyn

13. Więcek Jakub - Tuchów

14. Gniadek Patryk - Wielka Wieś

15. Wrona Jakub - Tuchów

16. Knapik Bartłomiej - Zakliczyn

17. Sobczyk Radosław - Pleśna

18. Zabrodskyj Nikita - Siemiechów

19. Korzeniowski Daniel - Siemiechów

20. Król Karol - Ciężkowice

21. Ligęza Damian - Ciężkowice

22. Gałek Oskar - Siemiechów

23. Kogut Piotr - Wietrzychowice

24. Sikoń Maciej - Wielka Wieś

25. Malisiewicz Miłosz - Wierzchosławice

26. Wszołek Damian - Tuchów

27. Karpiel Mikołaj - Tuchów

28. Zięcina Maciej - Ciężkowice

29. Jewulski Kacper - Zakliczyn

30. Hopkiewicz Miłosz - Wielka Wieś

31. Żaba Hubert - Ciężkowice

32. Ogonek Mateusz -  Zakliczyn

33. Krzyżak Hubert - Siemiechów

34 .Nosal Dawid - Wierzchosławice

35. Hołda Hubert - Ciężkowice

36. Oślizło Jakub - Ciężkowice

37. Karpiel Bartosz - Wierzchosławice

38. Pękala Wiktor - Wierzchosławice

39. Kwiek Błażej - Zakliczyn

40. Budyń Kacper - Wielka Wieś

41 .Serwin Bartosz - Pleśna

42. Curyło Filip - Wierzchosławice

43. Nowak Wojciech - Wietrzychowice

44. Gwóźdź Damian - Wietrzychowice

45. Bratko Mikołaj - Wietrzychowice

46. Zwoleń Konrad - Wielka Wieś

47. Burzawa Łukasz - Wietrzychowice

48. Milczek Patryk - Zakliczyn