środa, 29 października 2014

Działacze sportowi z powiatu tarnowskiego wyróżnieni !


W dniu 21.X.2014r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej hotelu „Bania” w Białce Tatrzańskiej odbyło się uroczyste podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży. Połączone było z podsumowaniem Małopolskiej Ligi w Biegach Narciarskich za rok szkolny 2013/2014. W uroczystości wzięły udział delegacje wyróżnionych szkół i powiatów. Zwycięskie szkoły otrzymały szklane trofea, a powiaty okolicznościowe adresy. Wyróżnionym nauczycielom i działaczom wręczono pisemne podziękowania od Prezesa Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego. 

Nie zabrakło na tym podsumowaniu przedstawicieli powiatu tarnowskiego, w osobach prezesa PSZS w Tarnowie Edwarda Cudka i v- ce prezesów Marka Dziubana i Piotra Styczyńskiego. Na początku uroczystości zostały wręczone odznaki Ministra Sportu i Turystyki - "Za zasługi dla Sportu". W wąskim gronie wyróżnionych znalazł się prezes PSZS w Tarnowie - Edward Cudek.
Kolejnym miły akcent tego uroczystego podsumowania miał miejsce w momencie wręczania podziękowań Prezesa MSZS w Krakowie. Całoroczna, społeczna praca na rzecz koordynacji i  rozwoju sportu szkolnego w powiecie tarnowskim została dostrzeżona na szczeblu wojewódzkim. Wśród wyróżnionych znaleźli się: v- ce prezes PSZS w Tarnowie Marek Dziuban, v- ce prezes PZSZ w Tarnowie - Piotr Styczyński oraz działacz sportowy z Wojnicza - Marcin Bialik. 
Po miłych chwilach związanych z wyróżnieniami odbyło się zebranie sprawozdawcze (po 2 latach kadencji) MSZS w Krakowie, w którym wzięło udział dwóch naszych delegatów, byli to Edward Cudek i Piotr Styczyński.