czwartek, 23 marca 2017

III świąteczne spotkanie biegowe w Wielkiej Wsi.

UKS zaprasza wszystkich amatorskich biegaczy na wyścig po malowniczej trasie pomiędzy doliną Dunajca w Wielkiej Wsi,a rezerwatem przyrody przy Panieńskiej Górze w Milówce. 10km i 1,6km ze startem i meta przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wielkiej Wsi.
Duży parking przy kościele parafialnym oraz z przepustką przy szkole. Szatnie, natryski, toalety, depozyt, Biuro Zawodów od 10:00, przedszkole dla dzieci biegaczy, biegi dzieci, 
pyszne jedzenie, elektroniczny pomiar czasu oraz bezzwrotne numery startowe z chipami - to wszystko 22 kwietnia 2017.
Start o 13:30 w Sobotę.
Nagrody: 10km miejsca 1-3 open k i m - puchary, 1 mila miejsca 1-4 open k i m - puchary, 7 kategorii wiekowych osobno k i m na 10km - puchary za 1 miejsce,
sztafeta LSO na 1 milę miejsca 1-3 puchary, drużyna rodzinna na 10 km [min. 120 lat] - puchar i kolacja w restauracji,
dla najszybszej i najszybszego mieszkańca Powiatu Tarnowskiego - weekend z Fordem - wybrany przez Was model dostaniecie na cały weekend do dyspozycji :)
Dodatkowo loteria nagród rzeczowych, opieka medyczna, pamiątkowy medal na mecie, woda na trasie i na mecie, serwis kawowy i trochę słodkości.
zapisy: https://www.protimer.pl/bio/318/iii-swiateczne-spotkania-biegowe-2017
Uczniowie SP i Gimnazjum startują bez opłat, podobnie zawodnicy powyżej 60 roku życia.Zapraszamy serdecznie do Wielkiej Wsi !!!