niedziela, 26 września 2021

Udany start naszych kolarzy górskich w finałach wojewódzkich, Siepraw 24.09.2021r.

Bardzo dobry start odnotowali nasi uczniowie w mistrzostwach województwa małopolskiego w kolarstwie górskim MTB,. Reprezentacja naszego powiatu liczyła 12 uczestników, a największy sukces osiągnął  uczeń CKZiU w Tuchowie - Filip Chrzanowski, który zdobył wicemistrzostwo województwa. Ponadto nasi uczniowie zajęli wiele wysokich miejsc plasujących ich w pierwszych dziesiątkach w swoich kategoriach. Dzięki dobrym wynikom wszystkich kolarzy reprezentacja powiatu tarnowskiego zajęła wysokie 3 miejsce w punktacji generalnej powiatów. Gratulujemy !
Podziękowania dla Grupy Kolarskiej Four Bike, w której 10 z 12 reprezentantów naszego powiatu trenuje na co dzień.