Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

piątek, 25 września 2015

Indywidualna liga la. Pełne wyniki !

Wyniki Powiatowej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej
w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej,
Tarnów – Mościce, dnia 22 września 2015 roku

Dziewczęta

100 m

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
14.
16.
17.
18.
18.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
p.k.

Jankosz Anna
Klimek Monika
Sosnowska Wiktoria
Stano Klaudia
Burnat Agnieszka
Nalezińska Ola
Koniuszy Klaudia
Zięba Natalia
Schabowska Kinga
Grzyb Weronika
Bawołek Katarzyna
Pająk Katarzyna
Kuklińska Julia
Wzorek Aleksandra
Radoń Aleksandra
Adamiak Izabela
Kwaśna Kamila
Liro Katarzyna
Szpak Joanna
Nowak  Adrianna
Spinda  Iza
Jackowska  Julia
Pojasek Paulina
Mierzwa Patrycja
Wojdak Emilia
Migoń  Karolina
Kierońska Weronika
Majka Natalia
Zielińska Paulina
2001
2000
2001
2000
2000
2001
2002
-
2001
2001
2000
2002
2001
2000
2000
2001
2002
2001
2001
2000
2000
2002
2001
2001
2002
2001
2002
2000
2002
Zakliczyn
Wojnicz
Tuchów
Wola Rzędzińska
Pleśna
Wojnicz
Gromnik
Gromnik
Tuchów
Jastrzębia
Ciężkowice
Wola Rzędzińska
Plesna
Zakliczyn
Żabno
Pleśna
Gromnik
Żabno
Zakliczyn
Zakliczyn
Radłów
Radłów
Radłów
Gromnik
Radłów
Gromnik
Gromnik
Żabno
Wola Rzędzińska
14,26 s
14,47 s
14,60 s
14,71 s
14,85 s
15,00 s
15,02 s
15,46 s
15,48 s
15,55 s
15,59 s
15,64 s
15,77 s
15,79 s
15,79 s
15,84 s
15,87 s
15,98 s
15,98 s
16,02 s
16,24 s
16,36 s
16,55 s
16,62 s
16,74 s
16,85 s
16,98 s
17,24 s
16,31 s

300 m

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
 11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
 20.
22.
23.
24.

Knapik Anna
Buratowska Paulina
Krawczyk Kornelia
Bieniaś Gabriela
Radoń Aleksandra
Majcher Weronika
Sikoń Adrianna
Ozga  Patrycja
Podolińska Kamila
Partyka  Angelika
Kaczka  Patrycja
Liro Katarzyna
Kusio Karolina
Nosek  Kinga
Piekarz Klaudia
Strojna  Justyna
Pławecka Natalia
Osysko Joanna
Pająk Karolina
Pojasek Paulina
Majka Natalia
Kozioł Oliwia
Grzyb Weronika
Piszczek Marta
2000
2002
2000
2000
2000
2000
2001
2001
2001
2000
2000
2001
2000
2000
2000
2000
2001
2001
2002
2001
2000
2002
2001
2000
Tuchów
Gromnik
Wojnicz
Wojnicz
Żabno
Ciężkowice
Zakliczyn
Pleśna
Jastrzębia
Radłów
Gromnik
Żabno
Wojnicz
Wola Rzędzińska
Radłów
Zakliczyn
Zakliczyn
Gromnik
Wola Rzędzińska
Radłów
Żabno
Wola Rzędzińska
Jastrzębia
Ciężkowice
52,20 s
52,55 s
52,97 s
53,28 s
53,34 s
53,92 s
54,48 s
54,73 s
54,79 s
54,92 s
55,16 s
55,28 s
55,59 s
55,85 s
55,94 s
56,18 s
56,34 s
56,86 s
56,94 s
58,31 s
58,31 s
58,60 s
59,24 s
59,58 s

                                                             

                                                                           600 m

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.


Drwal Sara
Gryl Gabriela
Lampa Irena
Wojtanowska Karolina
Biedroń Sandra
Jasińska Patrycja
Kuta Katarzyna
Plebanek  Weronika
Wojnicka Joanna
Gądek Gabriela
Nosek Karolina
Paw Patrycja
Oleksyk Marta
Kwaśna Marcelina
Bartkiewicz Beata
Rzepka Wiktoria
Kuropatwa Magdalena
Rzepka Marzena
Zielonka Joanna
Zielińska Paulina
Martyka Weronika
Śmiertka Ilona
Krupa Karolina
Grabka  Wiktoria
2001
2000
2001
2001
2000
2002
2000
2001
2000
2000
2002
2000
2000
2000
2001
2002
2000
2001
2002
2002
2001
2001
2001
2001
Pleśna
Wojnicz
Jastrzębia
Tuchów
Wojnicz
Zakliczyn
Wola Rzędzińska
Pleśna
Wojnicz
Gromnik
Wola Rzędzińska
Wola Rzędzińska
Zakliczyn
Gromnik
Tuchów
Radłów
Ciężkowice
Gromnik
Zakliczyn
Wola Rzędzińska
Pleśna
Jastrzębia
Radłów
Radłów
1:58,96 min
1:59,10 min
1:59,23 min
2:00,36 min
2:01,28 min
2:03,23 min
2:04,51 min
2:05,33 min
2:05,91 min
2:07,52 min
2:07,65 min
2:09,58 min
2:11,77 min
2:12,53 min
2:12,70 min
2:15,23 min
2:17,24 min
2:17,28 min
2:18,62 min
2:19,40 min
2:22,82 min
2:24,33 min
2:27,99 min
2:29,90 min





                                                                     Skok w dal

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.

Jankosz Anna
Klimek Monika
Stano Klaudia
Klimek Marta
Spinda Iza
Armatys Aleksandra
Sosnowska Wiktoria
Kuklińska Julia
Seremet Łucja
Kwaśna Kamila
Szpak Joanna
Piekarz Klaudia
Strojna Justyna
Bawołek Katarzyna
Koniuszy Klaudia
Sikoń Adrianna
Nowak Adrianna
Ozga Patrycja
Gonkowska Ewelina
Podobińska Kamila
Kierońska Weronika
Skorupska Sylwia
Domańska Gordana
2001
2000
2000
2001
2000
2000
2001
2001
2002
2002
2001
2000
2000
2000
2002
2001
2000
2001
2000
2001
2002
2000
2000
Zakliczyn
Wojnicz
Wola Rzędzińska
Wojnicz
Radłów
Tuchów
Tuchów
Pleśna
Radłów
Gromnik
Zakliczyn
Radłów
Zakliczyn
Ciężkowice
Gromnik
Zakliczyn
Zakliczyn
Pleśna
Wojnicz
Jastrzębia
Gromnik
Zakliczyn
Żabno
4,55 m
4,46 m
4,38 m
4,15 m
4,15 m
4,14 m
4,04 m
3,95 m
3,90 m
3,90 m
3,80 m
3,79 m
3,65 m
3,64 m
3,63 m
3,62 m
3,59 m
3,51 m
3,38 m
3,25 m
3,25 m
3,24 m
3,17 m


                                                          
Pchnięcie kulą /3 kg/

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
p.k.

Wojdak Emilia
Kolawa Justyna
Nalezińska Ola
Skarbowska Kinga
Wójcik Magdalena
Karaś Gabriela
Tokarz Oliwia
Zięba Natalia
Wójcik Weronika
Stolarz  Natalia
Burnat Agnieszka
Osuch Paulina
Suchan Katarzyna
Blacha Weronika
Wąs Anna
Skorupska Sylwia
Seremet Łucja
Majcher Anita
Roszczyńska Dominika
Adamiak Izabela
Koza Weronika
Moźdierz Angelika
Domańska Gordana
Nowak Adrianna
2002
2000
2001
2001
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2001
2001
2001
2001
2000
2002
2000
2000
2001
2001
2000
2000
2000
Radłów
Wojnicz
Wojnicz
Tuchów
Zakliczyn
Wielka Wieś
Wola Rzędzińska
Gromnik
Gromnik
Wielka Wieś
Pleśna
Zakliczyn
Zakliczyn
Wojnicz
Tuchów
Zakliczyn
Radłów
Ciężkowice
Żabno
Pleśna
Zakliczyn
Radłów
Żabno
Zakliczyn
8,49 m
8,47 m
8,11 m
8,10 m
8,03 m
7,92 m
7,54 m
7,54 m
7,45 m
7,45 m
7,45 m
7,18 m
7,10 m
6,97 m
6,83 m
6,69 m
6,66 m
6,64 m
6,60 m
6,53 m
6,50 m
6,44 m
6,17 m
7,03 m
               
sztafety 4x100 m

Lp
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.

Wojnicz
Wola Rzędzińska
Tuchów
Zakliczyn
Pleśna
Gromnik
Radłów
58,58 s
60,67 s
62,25 s
62,36 s
63,01 s
63,47 s
64,13 s


Chłopcy

                                                                          100 m

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
6.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.26.27.28.29.30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.

Biedroń Sebastian
Kosiarski Karol
Pliszka Jakub
Wierzbicki Dawid
Bania Dawid
Barnaś Krzysztof
Kiełbasa Kamil
Patyk Mateusz
Ciochoń Artur
Kipiela Patryk
Brożek Tomasz
Salwa Jakub
Kuczek  Jakub
Oleśkiewicz Krystian
Wajda Jakub
Jackowski Szymon
Kras Bartłomiej
Malik Hubert
Hołda Łukasz
Tokarz Grzegorz
Bajorek Jakub
Piotrowski Krystian
Jaśkiewicz Patryk
Grabowski Konrad
Padoł Michał
Lis Patryk
Kurek Patryk
Bąk Marcin
Król Miłosz
Włodyka Arkadiusz
Król Krystian
Czermak Patryk
Smagacz Rafał
Drużkowski Łukasz
Hebda  Sylwester
Kijowski  Jakub
Wałaszek Marcin
Krakowski Klaudiusz
Tatarczuch Patryk
Turek Łukasz
2000
2001
2001
2001
2000
2001
2000
2000
2002
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2001
2001
2000
2000
2001
2000
2000
2001
2001
2000
2002
2001
2000
2001
2001
2001
2001
2000
2000
2001
2001
2002
2001
2000
Wojnicz
Radłów
Zakliczyn
Radłów
Wola Rzędzińska
Gromnik
Jastrzębia
Tuchów
Wola Rzdzińska
Pleśna
Pleśna
Tuchów
Radłów
Pleśna
Tuchów
Wojnicz
Gromnik
Zakliczyn
Jastrzębia
Jastrzębia
Gromnik
Jastrzębia
Wojnicz
Wola Rzędzińska
Ciężkowice
Wojnicz
Wielka Wieś
Gromnik
Zakliczyn
Ciężkowice
Żabno
Zakliczyn
Wola Rzędzińska
Wielka Wieś
Zakliczyn
Żabno
Żabno
Zakliczyn
Żabno
Wola Rzędzińska
12,71 s
12,89 s
13,08 s
13,09 s
13,15 s
13,19 s
13,19 s
13,21 s
13,25 s
13,27 s
13,28 s
13,29 s
13,45 s
13,47 s
13,50 s
13,54 s
13,56 s
13,57 s
13,59 s
13,62 s
13,64 s
13,65 s
13,68 s
13,70 s
13,75 s
13,79 s
13,80 s
13,81 s
13,88 s
13,92 s
14,05 s
14,26 s
14,29 s
14,38 s
14, 84 s
14,87 s
15,15 s
15,20 s
15,24 s
15,29 s


 300 m

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
6.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
18.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
p.k.
Burnóg Kamil
Czwakiel Maciej
Kras Michał
Kiełbasa Kamil
Gostek Jakub
Kosman Grzegorz
Król Krystian
Bibro Mateusz
Jackowski Szymon
Kupisz Hubert
Wierzbicki Dawid
Sajdak  Kacper
Kuczek  Jakub
Hołda Łukasz
Tokarz Grzegorz
Potępa Mateusz
Hołda Jakub
Czermak Dominik
Koza  Karol
Leśniak Łukasz
Tatarczuch Patryk
Matuszewski Dominik
Robak  Michał
Haus  Andrzej
Bąk Łukasz
Malik Hubert
Wiśniowski Grzegorz
Hebda  Sylwester
Czermak Piotr
2000
2000
2000
2000
2001
2000
2001
2001
2000
2000
2001
2000
2000
2000
2000
2001
2000
2000
2000
2000
2001
2000
2000
2000
2001
2001
2001
2000
2001

Wielka Wieś
Wola Rzędzińska
Ciężkowice
Jastrzębia
Wojnicz
Wola Rzedzińska
Żabno
Wojnicz
Wojnicz
Radłów
Radłów
Tuchów
Radłów
Jastrzębia
Jastrzębia
Gromnik
Jastrzebia
Pleśna
Gromnik
Ciężkowice
Żabno
Gromnik
Pleśna
Zakliczyn
Wola Rzędzińska
Zakliczyn
Gromnik
Zakliczyn
Zakliczyn
42,08 s
42,60 s
43,26 s
43,94 s
44,11 s
44,38 s
44,38 s
44,51 s
44,72 s
44,73 s
45,25 s
45,42 s
44,38 s
46,10 s
46,72 s
47,43 s
47,64 s
47,65 s
47,65 s
47,90 s
48,56 s
48,91 s
49,49 s
49,67 s
51,53 s
52,47 s
52,89 s
55,09 s
49,53 s
  1000 m

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.


Zabawa Kamil
Banaś Wojciech
Mikos  Arek
Kukułka Bartłomiej
Wolak Sławomir
Kieroński Jakub
Początko Eryk
Roman  Piotr
Starostka Dominik
Bańka Piotr
Marek Konrad
Steczyński  Bartłomiej
Migoń Bartłomiej
Bryg  Grzegorz
Nosek Dawid
Molczyk  Jakub
Wójcik Piotr
Maślanka Łukasz
Laska Kamil
Suchan  Jakub
Migoń Mateusz
Kuk Nikodem 
Gołąb Krystian
Wardzała Jakub
Postawa Dominik
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2001
2000
2002
2000
2002
2001
2001
2001
2000
2001
2002
2001

Wola Rzędzińska
Wojnicz
Tuchów
Pleśna
Zakliczyn
Gromnik
Wola Rzędzińska
Gromnik
Pleśna
Pleśna
Tuchów
Jastrzębia
Gromnik
Wola Rzędzińska
Zakliczyn
Radłów
Gromnik
Wola Rzędzińska
Ciężkowice
Gromnik
Wojnicz
Jastrzebia
Wojnicz
Wola Rzędzińska
Radłów
3:10,48 min
3:10,93 min
3:12,28 min
3:14,41 min
3:15,46 min
3:15,94 min
3:17,46 min
3:20,76 min
3:21,39 min
3:22,54 min
3:23,32 min
3:24,09 min
3:25,32 min
3:30,26 min
3:30,88 min
3:31,49 min
3:31,74 min
3:32,81 min
3:34,10 min
3:36,32 min
3:37,59 min
3:37,82 min
3:42,67 min
3:46,19 min
3,46,72 min

  Skok w dal

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
p.k.
p.k.


Biedroń Sebastian
Salwa Jakub
Kras Bartłomiej
Katra Dawid
Padoł Adrian
Kosiarski Karol
Pliszka Jakub
Zaucha Szymon
Hołda Jakub
Grabowski Konrad
Kołodziejczyk Kacper
Patyk Wiktor
Górka Piotr
Kupisz Hubert
Kipiela Patryk
Kras Michał
Bąk Marcin
Adamus Przemek
Ruman Mateusz
Haus  Andrzej
Włodyka Arkadiusz
Paw Bartek
Król  Miłosz
Bajorek Jakub
Więcek Dawid
Malik Hubert
Piotrowski Krystian
Kijowski Jakub
Szczurek Dominik
Kurek Patryk
Wałaszek Marcin
Skałoń Mateusz
Maślanka Łukasz
Wolak Sławomir

2000
2000
2000
2000
2000
2001
2001
2000
2000
2001
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2001
2001
2000
2001
2000
2001
2000
2001
2000
2002
2001
2001
2002
2000
Wojnicz
Tuchów
Gromnik
Radłów
Jastrzębia
Radłów
Zakliczyn
Wola Rzędzińska
Jastrzębia
Wola Rzędzińska
Ciężkowice
Pleśna
Wojnicz
Radłów
Pleśna
Ciężkowice
Gromnik
Wojnicz
Radłów
Zakliczyn
Ciężkowice
Wola Rzędzińska
Zakliczyn
Gromnik
Tuchów
Zakliczyn
Jastrzębia
Żabno
Radłów
Wielka Wieś
Żabno
Gromnik
Wola Rzędzińska
Zakliczyn
5,26 m
5,22 m
5,15 m
5,12 m
5,09 m
5,03 m
5,01 m
4,99 m
4,90 m
4,86 m
4,79 m
4,78 m
4,73 m
4,71 m
4,70 m
4,70 m
4,66 m
4,66 m
4,63 m
4,56 m
4,50 m
4,46 m
4,46 m
4,42 m
4,40 m
4,39 m
4,32 m
4,28 m
3,97 m
3,92 m
3,90 m
3,85 m
4,14 m
4,03 m




                                                            Pchnięcie kulą /4 kg/

Lp
Nazwisko, imię
Rok ur.
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
p.k.

Patyk Wiktor
Koza Andrzej
Drużkowski Łukasz
Kuboń Paweł
Derkacz Patryk
Mania Paweł
Pomykacz Jan
Kuklewicz Konrad
Wzorek Rafał
Miłkowski Bartosz
Wnętrzak Bartek
Barnaś Krzysztof
Kołodziejczyk Mikołaj
Przeklasa Patryk
Sak Szymon
Kocik Robert
Bibro Mateusz
Wiśniowski Gabriel
Szablowski Rafał
Ruman Mateusz
Ziółko Karol
Szczurek Dominik
Malandro Dawid
Pytko Franciszek
Nosek Dawid
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2000
2001
2000
2000
2001
2000
2001
2000
2001
2000
2000
2000
2001
2001
2000
Pleśna
Zakliczyn
Wielka Wieś
Wojnicz
Wielka Wieś
Pleśna
Wielka Wieś
Radłów
Tuchów
Ciężkowice
Wojnicz
Gromnik
Ciężkowice
Wojnicz
Żabno
Zakliczyn
Wojnicz
Wojnicz
Pleśna
Radłów
Tuchów
Radłów
Gromnik
Gromnik
Zakliczyn
10,94 m
10,77 m
10,24 m
10,16 m
10,15 m
10,15 m
9,99 m
9,96 m
9,82 m
9,61 m
9,56 m
9,44 m
9,43 m
9,38 m
9,37 m
9,29 m
9,23 m
8,93 m
 8,93 m
8,83 m
8,80 m
8,44 m
8,28 m
7,86 m
7,91 m


                                                            Sztafeta 4 x 100 m

Lp
szkoła
wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Radłów
Wojnicz
Tuchów
Pleśna
Gromnik
Wola Rzędzińska
Zakliczyn
Wielka Wieś
51,34 s
51,82 s
52,84 s
53,00 s
53,44 s
54,32 s
55,18 s
56,08 s



Do finału Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w Indywidualnej Lidze LA awansuje:

      -    po 3 uczniów z konkurencji biegowych
-        po 2 uczniów z konkurencji skok w dal i pchnięcie kulą
-        po 1 sztafecie (zwycięzcy).

Sędziowie zawodów :
-        Danuta  Nowak
-        Kazimierz Nowak
-        Wiesław Różycki
-        Jakub Helizanowicz
-        Bartłomiej Golec
-        Ryszard Jasicz
-        Piotr Styczyński

Opieka medyczna:  piel. Dorota Uriasz
Organizacja zawodów: Ryszard Jasicz, Piotr Styczyński
Komunikat niniejszy opracował: Piotr Styczyński