Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

wtorek, 22 grudnia 2015

Finał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady Młodzieży w indywidualnym tenisie stołowym, Zakliczyn 10.12.2015 r.



Komunikat końcowy
Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w indywidualnym tenisie stołowym chłopców
Zakliczyn 11.12.2015r.


Lp.
miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
1
Miłosz Sawczak
SP Świebodzin
Pleśna
2
Konrad Pis
SP Skrzyszów
Skrzyszów
3
Jakub Mróz
SP Zakliczyn
Zakliczyn
4
Patryk Zbylut
SP Turza
Rzepiennik Strzyż.
5
Filip Jaśkiewicz
SP Poręba Radlna
Tarnów
6
Krystian Markiewicz
SP Poręba Radlna
Tarnów
7-8
Igor Stefan
SP Piotrkowice
Tuchów
Michał Rzeszutko
SP Ryglice
Ryglice
9-12
Adrian Gniadek
SP Zakliczyn
Zakliczyn
Kacper Olszański
SP Zakliczyn
Zakliczyn
Kacper Strojny
SP Wielka Wieś
Wojnicz
Dawid Hudyka
SP Lubaszowa
Tuchów
13-16
Hubert Kwapniewski
SP Odporyszów
Żabno
Kacper Kaczówka
SP Odporyszów
Żabno
Łukasz Flaga
SP nr 2 Wola Rzędzińska
Tarnów
- brak zawodnika
----------------------------
------------------------
                


Komunikat końcowy
Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt
Zakliczyn 11.12.2015r.


Lp.
miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
1
Klaudia Karczmarczyk
SP nr 1 Wola Rzędzińska
Tarnów
2
Gabriela Żydowska
SP Zawada
Tarnów
3
Zuzanna Firlit
SP Jodłówka Tuchowska
Tuchów
4
Martyna Zabawa
SP Poręba Radlna
Tarnów
5
Angelika Słowik
SP Karwodrza
Tuchów
6
Emilia Gębska
SP Poręba Radlna
Tarnów
7-8
Patrycja Olszańska I
SP Zakliczyn
Zakliczyn
Paulina Sokulska
SP Szerzyny
Szerzyny
9-12
Alicja Firlit
SP Jodłówka Tuchowska
Tuchów
Kamila Klucznik
SP Wola Lubecka
Ryglice
Karolina Wędrychowicz
SP Turza  
Rzepiennik Strzyż.
Natalia Drożdż
SP Żurowa
Szerzyny
13-16
Patrycja Olszańska II
SP Wielka Wieś
Wojnicz
Justyna Rzepka
SP Ilkowice
Żabno
Natalia Hajdo
SP Wielka Wieś
Wojnicz
Kornelia Stolarz
SP Wojnicz
Wojnicz
Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali dyplomy i medale a najlepsze szóstki uzyskały awans do zawodów rejonowych. Na tym komunikat zakończono.
 
Komunikat końcowy
Finał Powiatowy Gimnazjady Młodzieży
w indywidualnym tenisie stołowym chłopców
Zakliczyn 10.12.2015r.
Lp.
miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
1
Szymon Hełmecki
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
2
Mateusz Galus
Gimnazjum Skrzyszów
Skrzyszów
3
Dawid Rak
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
4
Dominik Szczepański
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
5
Piotr Bardon
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
6
Sebastian Rak
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
7-8
Radosław Kaczka
Gimnazjum Czermna
Szerzyny
Mateusz Wójcik
Gimnazjum Szerzyny
Szerzyny
9-12
Karol Szwalec
Gimnazjum Tarnowiec
Tarnów
Rafał Jaśkiewicz
Gimnazjum Tarnowiec
Tarnów
Szymon Panek
Gimnazjum Łęg Tarnowski
Żabno
Bartłomiej Wrona
Gimnazjum Tarnowiec
Tarnów
13-16
Grzegorz Poręba
Gimnazjum Niedomice
Żabno
Dawid Sumara
Gimnazjum Wojnicz
Wojnicz
Bartłomiej Proszowski
Gimnazjum Lubcza
Ryglice
Mateusz Małek
Gimnazjum Nowa Jastrząbka
Lisia Góra



Komunikat końcowy

Finał Powiatowy Gimnazjady Młodzieży
w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt
Zakliczyn 10.12.2015r.
Lp.
miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
1
Zuzanna Kozioł
Gimnazjum Skrzyszów
Skrzyszów
2
Weronika Żydowska
Gimnazjum Zawada
Tarnów
3
Karolina Niziołek
Gimnazjum Olszyny
Rzepiennik Strzyżewski
4
Patrycja Firlit
Gimnazjum Jodłówka Tuchowska
Tuchów
5
Nikola Pach
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
6
Agata Dziuban
Gimnazjum Olszyny
Rzepiennik Strzyżewski
7-8
Aleksandra Wadas
Gimnazjum Łęg Tarnowski
Żabno
Edyta Plebanek
Gimnazjum Szynwałd
Skrzyszów
9-12
Justyna Strojna
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
Paulina Lechowicz
Gimnazjum Radłów
Radłów
Zuzanna Izak
Gimnazjum Wielka Wieś
Wojnicz
Krystynas Furtak
Gimnazjum Pogórska Wola
Skrzyszów
13-16
Aleksandra Dziuban
Gimnazjum Olszyny
Rzepiennik Strzyżewski
Sandra Bałucka
Gimnazjum Czermna
Szerzyny
Zuzanna Kwiek
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
- brak zawodnika
-------------------------------
--------------------------