Finał powiatowy ID i IMS w piłce nożnej dziewcząt. Linki po prawej stronie.

piątek, 4 grudnia 2015

Półfinały powiatowe IMS i GM w indywidualnym tenisie stołowym, Błonie 26,27.11.2015 r.

Wyniki:

Gimnazjum dziewczęta

1.     Żydowska Weronika – Zawada
2.     Kozioł Zuzanna – Skrzyszów
3.     Plebanek Edyta – Szynwałd
4.     Wadas Aleksandra – Łęg.Tarnowski
5.     Złotowska Aleksandra – Żabno
6.     Lechowicz  Paulina – Radłów
7.     Furtak Krystyna – Pogórska Wola
8.     Izak Zuzanna – Wielka Wieś
9-12.Kuboń Julia – Wojnice
9-12.Zych Weronika – Zaczarnie
9-12.Ciechoń Agata -  Wola Rzę.
9-12.Pichta Patrycja -  Skrzyszów
13-16. Kamysz Weronika – Przybysławice
13-16.Kijak Jagoda – Żabno
13-16. Latawska Olga - Wojnicz
13-16.Zwoleń Gabriela – Wielka Wieś
17-23.Kuta Katarzyna – Wola Rzędzińska
17-23.Szatka Natalia – Stare Żukowice
17-23.Zych Wiktoria – Zaczarnie
17-23.Piekarz Klaudia – Radłów
17-23.Gajek Kamila – Skrzyszów
17-23.Zaleśna Sylwia – Wola Radłowska
17-23.Bogula Wiktoria – Stare Żukowice

Gimnazjum chłopcy


1.     Galus Mateusz – Skrzyszów
2.     Panek Szymon – Łęg Tarnowski
3.      Motylki Miłosz – Żabno
4.     Jaskiewicz Rafał – Tarnowiec
5.     Małek Mateusz – Nowa Jastrząbka
6.     Szwalec Karol – Tarnowiec
7.     Sumara Dawid – Wojnicz
8.     Poręba Grzegorz – Niedomice
9-12.Edmund Krzysztof – Pogórska Wola
9-12.Szczepka Jakub – Wojnicz
9-12.Wrona Bartłomiej – Tarnowiec
9-12.Dobosz Dominik – Nowa Jastrząbka
13-16.Marek Grzegorz – Przybysławice
13-16.Świątek Kamil – Stare Żukowice
13-16.Bartnik Jakub – Wojnicz
13-16.Kisiel Jan – Wojnicz
17-24.Mączko Patryk – Wola Radłowska
17-24.Guściana Marcin – Pogórska Wola
17-24.Konieczny Krystian – Łęg  Tarnowski
17-24.Krawczyk Karol – Wola Radłowska
17-24.Korus Paweł – Skrzyszów
17-24.Zych Mateusz – Wola Rzędz.
17-24.Kosiowski Karol – Radłów

Szkoła Podstawowa – Dziewczęta

1.     Kaczmarczyk Klaudia – Wola Rzędz.
2.     Żydowska Gabriela – Zawada
3.     Salawa Nicola – Skrzyszów 2
4.     Zabawa Martyna – Poręba Radlna
5.     Gębska Emilia – Poręba Radlna
6.     Rzepka Justyna – Ilkowice
7.     Hajda Natalia – Wielka Wieś
8.     Olszańska  Patrycja – Wielka Wieś
9-12.Tomczyk Otylia – Mikołajowie
9-12.Tryba Dominika – Pogórska Wola
9-12.Stolarz Kornelia – Wojnicz
9-12.Fiorek Emilia – Żabno
13-16.Kozioł Karolina – Brzozówka
13-16.CurylołAleksandra – Brzozówka
13-16.Sroka Martyna – Pogórska Wola
13-16.Beściak Angelika – Błonie
17-22.Mącior Zuzanna – Szynwałd
17-22.Sobon Kaja – Radłów
17-22.Wasylewcz Anna – Radłów
17-22.Chojna Karolina – Niwka
17-22.Urzędowska Monika – Brzozówka

Szkoła Podstawowa – Chłopcy

1.     Pas Konrad – Skrzyszów 1
2.     Jaśkiewicz Filip – Poręba Radlna
3.     Markiewicz Krystian – Poręba Radlna
4.     Szostak Mikołaj – Nieciecza
5.     Strojny Kacper – Wielka Wieś
6.     Mleiaga Łukasz – Wola Rzędz. 2
7.     Kwaśniewski Hubert – Odporyszów
8.     Kaczówka Kacper – Odporyszów
9-12.Salawa Kewin – Skrzyszów 2
9-12.Błoniarz Sebastian – Wola Radłowska
9-12.Wirikler Adrian – Wojnicz
9-12.Czapkowicz Emanuel – Poręba Radlna
13-16.Gajdur Krystian – Mikołajowie
13-16.Wzork Bartosz – Poręba Radlna
13-16.Drąg Rafał - Wola Rzędzińska
13-16.Wielgus Dominik – Nowe Żukowice
17-24.Łazowski Miłosz – Mikołajowice
17-24.Adamczyk Nikodem – Wielka Wieś
17-24.Lichorobiec Dominik – Nieciecza
17-24.Bień Samuel – Skrzyszów 1
17-24.Drwal Paweł – Nowe Żukowice
17-24.Mleczko Mateusz – Wola Radłowska
17-24.Zdeb Adam – Mikołajowie
17-24.Nowak Wiktor – Niwka
25-30.Bugajski Łukasz – Pogórska Wola
25-30.Dziedzic Jakub – Wojnicz
25-30.Zegar Łukasz – Szynwałd
25-30.Gajdur Mikołaj – Mikołajowice
25-30.Barnaś Piotr – Nowe Żukowice

25-30.Żurek Radosław – Nowe Żukowice