Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

wtorek, 8 grudnia 2015

Półfinał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnym tenisie stołowym, Zakliczyn 27.11.2015 r.




Komunikat końcowy
Półfinału Powiatowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt,
rozegranego w Zakliczynie w dniu 27.11.2014r.

Lp.
miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
1
Zuzanna Firlit
SP Jodłówka Tuchowska
Tuchów
2
Patrycja Olszańska
SP Zakliczyn
Zakliczyn
3
Angelika Słowik
SP Karwodrza
Tuchów
4
Kamila Klucznik
SP Wola Lubecka
Ryglice
5
Karolina Wędrychowicz
SP Turza  
Rzepiennik Strzyżewski
6-9
Natalia Drożdż
SP Żurowa
Szerzyny
Alicja Firlit
SP Jodłówka Tuchowska
Tuchów
Ewelina Gumola
SP Chojnik
Gromnik
Paulina Sokulska
SP Szerzyny
Szerzyny
10-13
Oliwia Łopatka
SP Zakliczyn
Zakliczyn
Kamila Gogola
SP Turza
Rzepiennik Strzyżewski
Izabela Sowa
SP Chojnik
Gromnik
Małgorzata Kapłon
SP Wola Lubecka
Ryglice
13-17
Oliwia Smosna
SP Rzepiennik Marciszewski
Gromnik
Magdalena Kierońska
SP Brzozowa
Gromnik
Emilia Majewska
SP Zakliczyn
Zakliczyn
Marlena Rzepka
SP Turza
Rzepiennik Strzyżewski
18-24
Julia Skowron
SP Pleśna
Pleśna
Weronika Rzońca
SP Szczepanowice
Pleśna
Natalia Gąsior
SP Zborowice
Ciężkowice
Gabriela Oracz
SP Rzepiennik Biskupi
Rzepiennik Strzyżewski
Aleksandra Kwiek
SP nr 2 Jastrzębia
Ciężkowice
Aleksandra Solarz
SP Ryglice
Ryglice
Zofia Poręba
SP Zakliczyn
Zakliczyn
25-32
Paulina Wójcik
SP Ołpiny
Szerzyny
Klaudia Mucha
SP Bogoniowice
Ciężkowice
Mariola Florek
SP Ciężkowice
Ciężkowice
- brak zawodnika
----------------------------
-----------------------
- brak zawodnika
----------------------------
------------------------
- brak zawodnika
----------------------------
------------------------
- brak zawodnika
----------------------------
------------------------
- brak zawodnika
----------------------------
------------------------
Zawodniczki z miejsc 1-9  uzyskały awans do finału powiatowego, przed rozpoczęciem którego z miejsc    6-9  rozegrają baraż o ustalenie miejsc od  6-9 do rozstawienia /uzgodniono decyzję z Prezesem PSZS                          w Tarnowie/.                                                      




 
Komunikat końcowy

Półfinału Powiatowego Igrzysk  Młodzieży Szkolnej
w tenisie stołowym indywidualnym chłopców,
rozegranego w Zakliczynie w dniu 27.11.2015r.


Lp.
miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
1
Miłosz Sawczak
SP Świebodzin
Pleśna
2
Adrian Gniadek
SP Zakliczyn
Zakliczyn
3
Jakub Mróz
SP Zakliczyn
Zakliczyn
4
Patryk Zbylut
SP Turza
Rzepiennik Strzyżewski
5
Michał Rzeszutko
SP Ryglice
Ryglice
6
Dawid Hudyka
SP Lubaszowa
Tuchów
7
Igor Stefan
SP Piotrkowice
Tuchów
8
Kacper Olszański
SP Zakliczyn
Zakliczyn
9-12
Mateusz Ulanecki
SP Zakliczyn
Zakliczyn
Bartłomiej Kafel
SP Gromnik
Gromnik
Mateusz Kot
SP nr 2 Jastrzębia
Ciężkowice
Paweł Tabiś
SP Rzepiennik Biskupi
Rzepiennik Strzyżewski
13-16
Krzysztof Futrak
SP Zborowice
Ciężkowice
Paweł Albrechtowicz
SP Ołpiny
Szerzyny
Filip Jasnos
SP Zakliczyn
Zakliczyn
Błażej Klesyk
SP Rzuchowa
Pleśna
17-24
Patryk Gogola
SP Ołpiny
Szerzyny
Michał Wójtowicz
SP Joniny
Ryglice
Rafał Słowik
SP Turza
Rzepiennik Strzyżewski
Mateusz Boryczko-Tomasik
SP Rzuchowa
Pleśna
Patryk Leśniak
SP Szczepanowice
Pleśna
Kornel Kubicz
SP Chojnik
Gromnik
Mateusz Serafin
SP Rzepiennik Biskupi
Rzepiennik Strzyżewski
Dawid Bajorek
SP nr 2 Jastrzębia
Ciężkowice
25-32
Wiktor Tomsia
SP Szerzyny
Szerzyny
Kacper Burnat
SP Chojnik
Gromnik
Mateusz Psioda
SP Joniny
Ryglice
Jakub Gnutek
SP Siekierczyna
Ciężkowice
Jan Kapłon
SP Wola Lubecka
Ryglice
Mariusz Kieroński
SP Brzozowa
Gromnik
Mikołaj Nawrocki
SP Buchcice
Tuchów
- brak zawodnika
----------------------------
------------------------

Zawodnicy z miejsc 1-8  uzyskali awans do finału powiatowego.