Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

poniedziałek, 14 grudnia 2015

Półfinał powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym, Zakliczyn 04.12.2015 r.




Komunikat końcowy
Półfinał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym
dziewcząt i chłopców
Zakliczyn 04.12.2015r.
Lp.

Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
Miejsce

1
Natalia Gąsior

Szkoła Podstawowa Zborowice

CIĘŻKOWICE

VII-VIII
2
Magdalena Chudzik
3
----------------------------
1
Ewelina Gumola

Szkoła Podstawowa Chojnik

GROMNIK

V-VI
2
Izabela Sowa
3
----------------------------
1
Julia Skowron

Szkoła Podstawowa Pleśna

PLEŚNA

II
2
Natalia Armatys
3
----------------------------
1
Małgorzata Kapłon

Szkoła Podstawowa Wola Lubecka

RYGLICE

V-VI
2
Kamila Klucznik
3
Weronika Mikrut
1
Karolina Wędrychowicz

Szkoła Podstawowa Turza

RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI

VII-VIII
2
Kamila Gogola
3
----------------------------
1
Ewa Wrzosek

Szkoła Podstawowa Ołpiny

SZERZYNY

III
2
Paulina Wójcik
3
----------------------------
1
Zuzanna Firlit

Szkoła Podstawowa Jodłówka Tuchowska

TUCHÓW

IV
2
Alicja Firlit
3
----------------------------
1
Patrycja Olszańska

Szkoła Podstawowa

ZAKLICZYN

I
2
Oliwia Łopatka
3
----------------------------

 
            Wyniki:
            Szkoła Podstawowa Zborowice                      - Szkoła Podstawowa  Ołpiny                         2:3                             
            Szkoła Podstawowa Turza                              - Szkoła Podstawowa Wola Lubecka              3:0
            Szkoła Podstawowa Chojnik                           - Szkoła Podstawowa Pleśna                          3:0                                           Szkoła Podstawowa Zakliczyn             - Szkoła Podstawowa Jodłówka Tuchowska   1:3  
            Szkoła Podstawowa Turza                              - Szkoła Podstawowa  Ołpiny                         3:0                  
            Szkoła Podstawowa Chojnik                           - Szkoła Podstawowa Jodłówka Tuchowska 0:3
            Szkoła Podstawowa Turza                              - Szkoła Podstawowa Jodłówka Tuchowska 3:1
            Szkoła Podstawowa Zborowice                      - Szkoła Podstawowa Wola Lubecka              0:3      
            Szkoła Podstawowa Zakliczyn             - Szkoła Podstawowa Pleśna                          3:0
            Szkoła Podstawowa Wola Lubecka                - Szkoła Podstawowa Chojnik            3:2
            Szkoła Podstawowa Zakliczyn             - Szkoła Podstawowa Ołpiny                          3:0
            Szkoła Podstawowa Zakliczyn             - Szkoła Podstawowa Wola Lubecka              2:3
            Szkoła Podstawowa Zakliczyn             - Szkoła Podstawowa Turza                            3:0


            Kolejność:
            1. Szkoła Podstawowa Jodłówka Tuchowska          / Zuzanna Firlit,  Alicja Firlit /
            2. Szkoła Podstawowa Zakliczyn                             / Patrycja Olszańska, Oliwia Łopatka /
            3. Szkoła Podstawowa Turza                          / Karolina Wędrychowicz, Kamila Gogola /
               4. Szkoła Podstawowa Wola Lubecka                        / Małgorzata Kapłon, Kamila Klucznik, Weronika Mikrut /
       5- 6. Szkoła Podstawowa Chojnik                                   / Ewelina Gumola, Izabela Sowa /
                Szkoła Podstawowa Ołpiny                         / Ewa Wrzosek, Paulina Wójcik /
      7- 8.  Szkoła Podstawowa Zborowice                              / Natalia Gąsior, Magdalena Chudzik /
                Szkoła Podstawowa Pleśna                         / Julia Skowron, Natalia Armatys /
                       
           



Lp.

Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
Miejsce

1
Mateusz Kot

Szkoła Podstawowa nr 2 Jastrzębia

CIĘŻKOWICE

V-VI
2
Dawid Bajorek
3
----------------------------
1
Kacper Burnat

Szkoła Podstawowa Chojnik

GROMNIK

VII-VIII
2
Kornel Kubicz
3
----------------------------
1
----------------------------

Szkoła Podstawowa-----------------

PLEŚNA

--------
2
----------------------------
3
----------------------------
1
Michał Rzeszutko

Szkoła Podstawowa Ryglice

RYGLICE

III
2
Sławomir Nowak
3
----------------------------
1
Arkadiusz Zbylut

Szkoła Podstawowa Turza

RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI

II
2
Rafał Słowik
3
----------------------------
1
Paweł Albrechtowicz

Szkoła Podstawowa Ołpiny

SZERZYNY

V-VI
2
Patryk Gogola
3
----------------------------
1
Igor Stefan

Szkoła Podstawowa Piotrkowice

TUCHÓW

IV
2
Jakub Kulig
3
Miłosz Marszałek
1
Adrian Gniadek

Szkoła Podstawowa Zakliczyn

ZAKLICZYN

I
2
Jakub Mróz
3
Patryk Olszański
Wyniki:
            Szkoła Podstawowa Piotrkowice         - Szkoła Podstawowa  Chojnik            3:0                                        
            Szkoła Podstawowa Ołpiny                 - Szkoła Podstawowa  Zakliczyn         0:3
            Szkoła Podstawowa Ryglice                - Szkoła Podstawowa nr 2 Jastrzębia   3:0                                        
            Szkoła Podstawowa Piotrkowice         - Szkoła Podstawowa  Zakliczyn         0:3
            Szkoła Podstawowa Ryglice                - Szkoła Podstawowa Turza                1:3                                        
            Szkoła Podstawowa Zakliczyn             - Szkoła Podstawowa Turza                3:0
            Szkoła Podstawowa Chojnik               - Szkoła Podstawowa  Ołpiny              1:3                                        
            Szkoła Podstawowa Ołpiny                 - Szkoła Podstawowa Ryglice  1:3
            Szkoła Podstawowa Piotrkowice         - Szkoła Podstawowa  nr 2 Jastrzębia  3:0                                        
            Szkoła Podstawowa Ryglice                - Szkoła Podstawowa  Piotrkowice      3:2     
            Szkoła Podstawowa Turza                  - Szkoła Podstawowa Ryglice  3:1

            Kolejność:
            1. Szkoła Podstawowa Zakliczyn                              / Adrian Gniadek, Jakub Mróz, Patryk Olszański /
            2. Szkoła Podstawowa Turza                                   / Arkadiusz Zbylut, Rafał Słowik /
            3. Szkoła Podstawowa Ryglice                                   / Michał Rzeszutko, Sławomir Nowak /
            4. Szkoła Podstawowa Piotrkowice                            / Igor Stefan, Jakub Kulig, Miłosz Marszałek /
       5- 6. Szkoła Podstawowa Ołpiny                                     / Paweł Albrechtowicz , Patryk Gogola /
               Szkoła Podstawowa nr 2 Jastrzębia              / Dawid Bajorek, Mateusz Kot /
       7- 8. Szkoła Podstawowa Chojnik                                   / Kacper Burnat, Kornel Kubicz /
               Szkoła Podstawowa -----------------                                  /---------------------------------------/
                       
            Po dwie najlepsze drużyny uzyskały awans do finału powiatowego.