Finał powiatowy i rejonowy ID i IMS w piłce nożnej chłopców. Finał powiatowy w lekkiej atletyce. Linki po prawej stronie.

wtorek, 8 grudnia 2015

Półfinał powiatowy Gimnazjady Młodzieży w indywidualnym tenisie stołowym, Zakliczyn 26.11.2015 r.





Komunikat końcowy
Półfinału Powiatowego Gimnazjady Młodzieży
w tenisie stołowym indywidualnym chłopców,
rozegranego w Zakliczynie w dniu 26.11.2015r.


Lp.
miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
1
Szymon Hełmecki
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
2
Dawid Rak
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
3
Piotr Bardon
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
4
Sebastian Rak
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
5
Dominik Szczepański
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
6
Mateusz Wójcik
Gimnazjum Szerzyny
Szerzyny
7
Radosław Kaczka
Gimnazjum Czermna
Szerzyny
8
Bartłomiej Proszowski
Gimnazjum Lubcza
Ryglice
9-12
Miłosz Hołda
Gimnazjum Jastrzębia
Ciężkowice
Karol Czermak
Gimnazjum Pleśna
Pleśna
Ernest Szydłowski
Gimnazjum Rzuchowa
Pleśna
Miłosz Słowik
Gimnazjum Karwodrza
Tuchów
13-16
Jakub Turaj
Gimnazjum Chojnik
Gromnik
Dominik Ryba
Gimnazjum Rzuchowa
Pleśna
Dawid Warchoł
Gimnazjum Rzuchowa
Pleśna
Filip Jagiełło
Gimnazjum Siedliska
Tuchów
17-24
Grzegorz Wojtanowski
Gimnazjum Rzepiennik Biskupi
Rzepiennik Strzyżewski
Michał Kumięga
Gimnazjum Lubcza
Ryglice
Łukasz Filip
Gimnazjum Ryglice
Ryglice
Kamil Kiełbasa
Gimnazjum Jastrzębia
Ciężkowice
Jakub Hołda
Gimnazjum Jastrzębia
Ciężkowice
Kamil Żyguła
Gimnazjum Ołpiny
Szerzyny
Dawid Mikos
Gimnazjum Ołpiny
Szerzyny
Łukasz Helizanowicz
Gimnazjum Siedliska
Tuchów
25-32
Jarosław Bąk
Gimnazjum Olszyny
Rzepiennik Strzyżewski
Jacek Śliwa
Gimnazjum Siemiechów
Gromnik
Adam Szumlański
Gimnazjum Gromnik
Gromnik
Jarosław Słowik
Gimnazjum Rzepiennik Biskupi
Rzepiennik Strzyżewski
Wiktor Wójcik
Gimnazjum Gromnik
Gromnik
Damian Firmuga
Gimnazjum Lubcza
Rzepiennik Strzyżewski
- brak zawodnika
-------------------------------
--------------------------
- brak zawodnika
-------------------------------
--------------------------
 Zawodnicy z miejsc 1-8 uzyskali awans do finału powiatowego.                                                         



Komunikat końcowy
Półfinału Powiatowego Gimnazjady Młodzieży
w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt,
rozegranego w Zakliczynie w dniu 26.11.2015r.

Lp.
miejsce
Imię i nazwisko
Szkoła
Gmina
1
Patrycja Firlit
Gimnazjum Jodłówka Tuchowska
Tuchów
2
Nikola Pach
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
3
Agata Dziuban
Gimnazjum Olszyny
Rzepiennik Strzyżewski
4
Karolina Niziołek
Gimnazjum Olszyny
Rzepiennik Strzyżewski
5
Justyna Strojna
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
6
Aleksandra Dziuban
Gimnazjum Olszyny
Rzepiennik Strzyżewski
7
Sandra Bałucka
Gimnazjum Czermna
Szerzyny
8
Gabriela Hudyka
Gimnazjum Siedliska
Tuchów
9-12
Kinga Włodarczyk
Gimnazjum Rzuchowa
Pleśna
Natalia Sokulska
Gimnazjum Szerzyny
Szerzyny
Karolina Gębica
Gimnazjum Lubcza
Ryglice
Patrycja Machota
Gimnazjum Ryglice
Ryglice
13-16
Klaudia Stanula
Gimnazjum Ołpiny
Szerzyny
Gabriela Brożek
Gimnazjum Rzuchowa
Pleśna
Julia Lis
Gimnazjum Pleśna
Pleśna
Natalia Patyk
Gimnazjum Pleśna
Pleśna
17-24
Patrycja Padoł
Gimnazjum Jastrzębia
Ciężkowice
Sara Labak
Gimnazjum Lubcza
Ryglice
Zuzanna Majka
Gimnazjum Chojnik
Gromnik
Karina Damian
Gimnazjum Siedliska
Tuchów
Patrycja Mucha
Gimnazjum Ciężkowice
Ciężkowice
Klaudia Ciszczoń
Gimnazjum Lubcza
Ryglice
Anna Wędrychowicz
Gimnazjum Turza
Rzepiennik Strzyżewski
Natalia Hołda
Gimnazjum Jastrzębia
Ciężkowice
25-32
Aleksandra Wzorek
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
Agnieszka Moździeż
Gimnazjum Gromnik
Gromnik
Paulina Mokrzycka
Gimnazjum Czermna
Szerzyny
Aleksandra Truchan
Gimnazjum Ciężkowice
Ciężkowice
Zuzanna Kwiek
Gimnazjum Zakliczyn
Zakliczyn
Klaudia Kucharzyk
Gimnazjum Chojnik
Gromnik
- brak zawodnika
-------------------------------
--------------------------
Zawodniczki z miejsc 1-8 uzyskały awans do finału powiatowego.